خرید مستر کارت در ایران

خرید مستر کارت و داشتن یکی از این کارت‌ها در ایران می‌تواند مشکلات زیادی را از سر راه ما بردارد. خرید از سایت‌های خارجی، رزرو هتل در آن سوی مرزها یا حتی حذف ریسک حمل پول نقد در سفرهای خارجی، شاید مهم‌ترین ویژگی‌های یک کارت پرداخت بین المللی باشد.

مستر کارت‌ های ارائه شده توسط نیک پرداخت، به شما این قدرت را می‌دهند که مانند یک شهروند بین المللی از همه جای دنیا خرید کنید و خیلی از کارهایی که پیش از این نمی‌توانستید در سفر به خارج از ایران انجام بدهید، امتحان کنید.

در حال حاضر امکان خرید مستر کارت در دو نوع مستر کارت مجازی و مستر کارت تراول برای مشتریان نیک پرداخت فراهم شده است. در نظر داریم در آینده‌ای نزدیک و در صورت امکان، گزینه‌هایی بیشتری از مستر کارت یا ویزا کارت را در اختیار شما قرار بدهیم. البته، افزایش تعداد محصولات در این زمینه نیازمند بررسی‌های دقیق‌تر از منظر کارایی مدل‌های مختلف مستر کارت قابل ارائه، در ایران است.

Scroll button

گزینه های خرید مستر کارت در نیک پرداخت

مستر کارت تراول پلاس

مستر کارت تراول پلاس

مستر کارت تراول پلاس یک کارت بین المللی است که توسط کمپانی MasterCard به شما ارائه می‌شود. با این کارت می‌توانید هر کاری که فکرش را بکنید انجام بدهید. اگر قصد خرید مستر کارت دارید و می‌خواهید با آن در خارج از کشور از دستگاه POS خرید کنید یا از خودپرداز دلار و یورو دریافت کنید، مستر کارت تراول پلاس بهترین گزینه شما است.

مستر کارت مجازی

مستر کارت مجازی

مستر کارت مجازی شاید مثل MasterCard Travel Plus برای شما امکاناتی مثل خرید از فروشگاه‌های فیزیکی خارجی یا دریافت پول نقد از ATM را نداشته باشد. اما با خرید این مستر کارت می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین خارجی کالا یا خدمات بخرید. این کارت فیزیکی نیست، برای همین تنها با داشتن اطلاعات کارت، می‌توانید از تمام امکانات آن استفاده کنید.

پیش از خرید مسترکارت، آن‌ها را با هم مقایسه کنید

امکانات

هدیه مجازی

مستر کارت مجازی

تراول پلاس

مستر کارت تراول پلاس

اینترنت بانک

اپلیکیشن همراه بانک

قابلیت شارژ

یکبار شارژ

شارژ مجدد

حک نام دارنده روی کارت

کارمزد شارژ

مدت اعتبار کارت

۳ تا ۴ ماه

دو سال

حداقل موجودی جهت صدور

۲۵ $

۱۰۰ $

سقف شارژ روزانه

۵۰۰ $

۵۰۰۰ $

سقف موجودی کارت

۵۰۰ $

۵۰۰۰ $

سقف شارژ سالانه

−−−

۳۰۰۰۰ $

امکان شارژ مجدد آنی

کارمزد خرید دلاری

قابلیت بازگشت وجه

کارمزد تراکنش با موجودی ناکافی

۵۰ سنت

۵۰ سنت

امکان خرید با سایر ارزهای دنیا

سقف خرید روزانه: کل موجودی کارت

امکان خرید آنلاین

امکان خرید فروشگاهی (پوز)

امکان برداشت از خودپرداز

سقف برداشت روزانه از خودپرداز

---

۵۰۰ $

سقف برداشت هفتگی از خودپرداز

---

۲۰۰۰ $

سقف برداشت سالیانه از خودپرداز

---

۵۰۰۰ $

کارمزد برداشت از خودپرداز

---

۳/۹۵ $

هزینه نگهداری سالانه

---

۲۵ $

امکان انجام پرداخت های تکرار شونده

نیاز به ارائه پاسپورت

کارمزد تبدیل نرخ

۳ الی ۴ ٪

۳ الی ۴ ٪

کارمزد غیرفعال بودن کارت

---

۳ $

امکان انتقال موجودی به کارت جدید

قابلیت تمدید کارت با همان شماره

ویژگی ضد سرقت

سفارش

جزئیات و سفارش جزئیات و سفارش

مزایای خرید مستر کارت برای ایرانی‌ها

با خرید مستر کارت تقریبا هیچ پرداخت غیر ممکنی در هیچ جای دنیا برای شما وجود نخواهد داشت. اما یادتان باشد، پیش از اقدام به خرید MasterCard یا هر کارت دیگری، قابلیت‌ها و امکاناتی را که در اختیار شما قرار می‌دهد خیلی دقیق بررسی کنید. به عنوان مثال اگر قصد شما از داشتن مستر کارت خرید کالا خدمات از وب سایت‌های مختلف است، احتمالا خرید مستر کارت مجازی هم کار شما را راه می‌اندازد. اما اگر قصد دارید کارتی بخرید که علاوه بر انجام خرید کالا و خدمات از سایت‌های مختلف بتوانید آن را دوباره شارژ کنید یا در سفرهای خارجی خود به جای حمل پول نقد از آن استفاده کنید، باید سراغ انواع دیگر مستر کارت مثل مسترکارت تراول پلاس بروید.

خرید مستر کارت