02144026590

خرید مستر کارت

خانه » خرید مستر کارت

خرید مستر کارت و داشتن یکی از این کارت‌ها در ایران می‌تواند مشکلات زیادی را از سر راه ما بردارد. خرید از سایت‌های خارجی، رزرو هتل در آن سوی مرزها یا حتی حذف ریسک حمل پول نقد در سفرهای خارجی، شاید مهم‌ترین ویژگی‌های یک کارت پرداخت بین المللی باشد.

مستر کارت‌ های ارائه شده توسط نیک پرداخت، به شما این قدرت را می‌دهند که مانند یک شهروند بین المللی از همه جای دنیا خرید کنید و خیلی از کارهایی که پیش از این نمی‌توانستید در سفر به خارج از ایران انجام بدهید، امتحان کنید.

در حال حاضر امکان خرید مستر کارت در دو نوع مستر کارت مجازی و مستر کارت تراول برای مشتریان نیک پرداخت فراهم شده است. در نظر داریم در آینده‌ای نزدیک و در صورت امکان، گزینه‌هایی بیشتری از مستر کارت یا ویزا کارت را در اختیار شما قرار بدهیم. البته، افزایش تعداد محصولات در این زمینه نیازمند بررسی‌های دقیق‌تر از منظر کارایی مدل‌های مختلف مستر کارت قابل ارائه، در ایران است.

مشکلات مستر کارت در ایران

ما همیشه مستر کارت هایی را که قصد داریم به هموطنان عزیز داخل کشور ارائه بدهیم، مورد بررسی دقیق قرار می‌دهیم تا افراد پس از خرید مستر کارت با مشکلاتی مانند تعلیق کارت یا از دست رفتن موجودی داخل آن روبرو نشوند.

خرید مستر کارت در ایران

متاسفانه مواردی از مشکلات این چنینی گزارش شده که باعث از دست رفتن همه یا مقداری از موجودی کارتی شده که در اختیار مشتری بوده است. اما افراد به دلایل مختلف نیاز دارند تا به یک مستر کارت یا ویزا کارت دسترسی داشته باشند. به همین دلیل ما تلاش کرده‌ایم تا بررسی همه جوانب مانند تنوع امکان پرداخت با مستر کارت یا مدت اعتبار و امکان تمدید اعتبار کارت‌ها، مستر کارتی را ارائه بدهیم که ریسک از دست دادن سرمایه مشتری را به پایین‌ترین حد ممکن برساند.

کاربرد مستر کارت برای ایرانی‌ها

برای چه چیزی به پرداخت ارزی نیاز دارید؟ با خرید مستر کارت تقریبا به تمام مقاصدی که دارید می‌رسید. اگر قصد شما از داشتن مستر کارت پرداخت برای دریافت خدمات از وب سایت‌های مختلف است، احتمالا خرید مستر کارت مجازی هم کار شما را راه می‌اندازد. اما اگر قصد دارید کارتی بخرید که علاوه بر انجام خرید کالا و خدمات از سایت‌های مختلف بتوانید آن را دوباره شارژ کنید یا در سفرهای خارجی خود به جای حمل پول نقد از آن استفاده کنید، باید سراغ انواع دیگر مستر کارت مثل مسترکارت تراول بی نام بروید.

آیا مستر کارت ارائه شده از نوع کارت اعتباری است؟

کارت اعتباری اصطلاحی است که به اشتباه به تمام کارت هایی مانند مستر کارت یا ویزا کارت اطلاق می‌شود. کارت‌های ارائه شده توسط نیک پرداخت در دسته کارت‌های گیفت (هدیه)، مجازی و پیش پرداخت قرار می‌گیرند. در واقع شما باید برای داشتن یک کارت اعتباری در خارج از ایران شغل و حساب بانکی معتبر داشته باشید. در غیر این صورت، شما فقط قادر به دریافت مستر کارت های prepaid مستر کارت مجازی و گیفت هستید که به حساب بانکی متصل نیستند.

کارت اعتباری

البته در مواردی هم امکان دریافت مستر کارت یا ویزا کارت دبیت هم وجود دارد که به حساب بانکی متصل هستند. اما ریسک دریافت این کارت‌ها بسیار بالا است و هر لحظه امکان بلوکه شدن حساب متصل به کارت و از دست رفتن دارایی شما وجود دارد.

بنابراین، داشتن کارت اعتباری که به صورت کلی منتفی است و ایمن ترین نوع مستر کارت برای افراد ایرانی همان مستر کارت مجازی و مستر کارت پیش پرداخت است.

به شما پیشنهاد می‌کنیم بسته به نوع نیاز خود، قابلیت‌های کارت‌های مختلف ما را بررسی کنید و پیش از اقدام به خرید مستر کارت در صورت بروز هرگونه ابهام با ما تماس بگیرید. نیک پرداخت با ساعات پشتیبانی طولانی، آماده پاسخ به سوالات شما در زمینه انواع مستر کارت و کاربردهای مختلف آن‌ها است.