02144026590

خرید مستر کارت مجازی

خانه » خرید مستر کارت » خرید مستر کارت مجازی

مستر کارت مجازی می‌تواند کارت بانکی شما باشد! تنها کافی است با ورود به پنل کاربری خود یک سفارش خرید مستر کارت مجازی ثبت کنید، حالا همه امکانات یک کارت بانکی بین المللی در اختیار شما است.

مستر کارت مجازی یکی از محصولات شرکت معتبر و بین المللی MasterCard است که می‌توانید با استفاده از آن تقریبا از تمام امکانات پرداخت در سطح بین المللی برخوردار باشید. نیک پرداخت، با سابقه چندین ساله در زمینه خدمات پرداخت و دریافت آنلاین ارزی، این بار محصولی را به شما ارائه می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید بدون واسطه پرداخت‌های ارزی خود را در سطح بین المللی و با هر ارزی انجام بدهید.

کاربردهای مستر کارت مجازی

شما می‌توانید با استفاده از مستر کارت مجازی تقریبا از تمام وب سایت‌های خدماتی یا فروشگاهی که از درگاه مستر کارت پشتیبانی می‌کنند، کالا یا خدمات خریداری کنید.

اگر قصد تحصیل در خارج از کشور را دارید، اولین قدم برای شروع کار پرداخت هزینه‌ای تحت عنوان اپلیکیشن فی است. با استفاده از مستر کارت مجازی می‌توانید این هزینه را در اکثر دانشگاه‌های معتبر سراسر جهان پرداخت کنید و دیگر دغدغه‌ای نخواهید داشت. همچنین پرداخت هزینه آزمون‌های بین المللی مثل آیلتس و تافل هم یکی دیگر از کاربردهای مستر کارت مجازی است که می‌تواند در فرایند مهاجرت یا تحصیل در خارج از کشور به کمک شما بیاید.

فهرست زیر، چند نمونه دیگر از کاربردهای گسترده مستر کارت مجازی برای پرداخت‌های ارزی بین المللی است:

  • پرداخت هزینه رزرو هتل در خارج از کشور
  • خرید بلیت پروازهای خارجی
  • خرید کالا از وب سایت‌های معتبر فروشگاهی مثل Amazon و eBay
  • وریفای کردن حساب‌های الکترونیکی مثل پی پال
  • خرید خدمات هاست خارجی یا سرور از شرکت‌هایی مثل Redstation

البته کاربردهای مستر کارت مجازی به همین چند مورد محدود نیست. اگر قصد استفاده از این کارت برای خرید کالا و خدمات را دارید، توصیه می‌کنیم پیش از ثبت سفارش خرید مستر کارت در وب سایت ما، با پشتیبانی مجموعه‌ای که قصد دارید با استفاده از مستر کارت مجازی از آن‌ها خرید کنید تماس بگیرید. تعداد کمی از وب سایت‌ها هستند که ممکن است این کارت را برای پرداخت قبول نکنند، بنابراین شما باید از پذیرفته شدن مستر کارت مجازی توسط آن‌ها مطمئن شوید.

ویژگی‌های مستر کارت مجازی

شاید مهم‌ترین نکته درباره مستر کارت مجازی صدور سریع و امکان استفاده از آن تنها دقایقی پس از ثبت سفارش شما باشد. با امکاناتی که نیک پرداخت برای مشتریان عزیز فراهم کرده، شما می‌توانید به راحتی سفارش خرید مستر کارت مجازی را در پنل کاربری خود ثبت کرده و هزینه آن را با کارت بانکی ایرانی خود پرداخت کنید.

برای داشتن دید بهتر درباره مستر کارت مجازی ، قابلیت‌های این کارت را با هم بررسی کنیم:

  • اعتبار سه ماه ماهه از تاریخ خرید مستر کارت
  • دسترسی به اینترنت بانک و موبایل بانک جهت بررسی موجود و تراکنش‌ها
  • امکان فعال/غیر فعال کردن مستر کارت مجازی (ضریب امنیتی بالا)
  • قابلیت ریفاند کردن مبلغ پرداخت شده به کارت
  • امکان انتقال باقی مانده موجودی در صورت فرا رسیدن تاریخ انقضاء کارت

توضیحات بیشتر برای خرید مستر کارت مجازی

اگر قصد خرید مستر کارت مجازی را دارید، بهتر است بدانید که این کارت‌ها با حداقل موجودی ۲۵ دلار صادر می‌شوند و نمی‌توان بیش از ۵۰۰ دلار آن‌ها را شارژ کرد. از آنجایی که مستر کارت مجازی یک کارت هدیه به حساب می‌آید و تاریخ انقضاء محدودی دارد، امکان شارژ مجدد برای آن‌ها فراهم نیست نمی‌توان از آن برای پرداخت‌های دوره‌ای (subscription) استفاده کرد.

برای خرید مستر کارت مجازی می‌توانید از پنل کاربری خود ثبت سفارش کنید. همچنین در صورت نیاز به توضیح بیشتر می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید. نیک پرداخت با ساعات پشتیبانی طولانی مدت، آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما درباره خرید مستر کارت مجازی است.

برای خرید مستر کارت مجازی سفارش خود را ثبت نمایید