۰۲۱۴۴۰۲۶۵۹۰

خدمات پی پال در نیک پرداخت

پی پال یک سیستم دریافت و پرداخت بین المللی است که در آن می‌توان با استفاده از واحدهای پولی مختلف مثل دلار پی پال یا یورو پی پال یا هر واحد پولی دیگری، دریافت و پرداخت ارزی انجام داد.

امکانات فراوانی که پی پال به مشتریان خود عرضه می‌کند، این سیستم را به بزرگ‌ترین پردازشگر دریافت و پرداخت بین المللی در دنیا تبدیل کرده است. با این وجود، متاسفانه به دلیل تحریم‌های یک جانبه، امکان استفاده از پی پال در ایران از روش‌های معمول ممکن نیست. البته، این محدودیت برای ایرانی‌ها اعمال نشده، بلکه ایرانیان داخل ایران امکان استفاده از پی پال را ندارند.

برای استفاده از تمام خدمات پی پال در ایران ادامه این صفحه را اسکرول کنید.

Scroll button

خدمات پی پال در ایران، سریع‌تر از خود پی پال

img

افتتاح حساب پی پال

اولین قدم برای استفاده از خدمات پی پال، افتتاح حساب است. ما همه راه‌ها را بلدیم. برای شما یک حساب پی پال وریفای شده افتتاح می‌کنیم.

img

شارژ حساب پی پال

وقتی حساب پی پال افتتاح کرده باشید، باید شارژ باشه تا بتونید ازش استفاده کنید. ما پی پال شما را شارژ می‌کنیم.

img

پرداخت با پی پال

قراره پول چیزی را با درگاه پی پال پرداخت کنید اما حساب پی پل ندارید و هزینه افتتاح و نگهداری این حساب براتون به صرفه نیست؟ ما براتون پرداخت می‌کنیم.

img

نقد کردن پی پال

درآمد ارزی دارید یا پول به حساب پی پال شما واریز شده و حالا می‌خواهید آن را نقد کنید؟ ما همه راه‌های نقد کردن درآمد ارزی را بلدیم.

افتتاح حساب پی پال در نیک پرداخت

افتتاح حساب پی پال در ایران کار بسیار راحتی است. البته اگر قرار باشه از حساب پی پال استفاده کنید، پول انتقال بدهید، پول دریافت کنید و هر وقت هم برای حساب شما مشکلی پیش آمد، خیلی راحت مشکل را برطرف کنید، حتما از یک تیم خبره کمک بگیرید. ما حساب پی پال را وریفای شده و آماده به شما تحویل می‌دهیم.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
پی پال افتتاح حساب
پی پال شارژ

شارژ پی پال

برای شارژ هر نوع حساب پی پال می‌توانید روی ما حساب کنید. ما همه حساب‌های بیزنس و پرسونال را برای شما با هر ارزی شارژ می‌کنیم.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

پرداخت با پی پال

پرداخت با پی پال اصلا کار حساسی نیست، اگر دوست داشته باشید پرداخت شما برگشت بخوره. برای کارهایی مثل پرداخت هزینه خرید هاست از شرکت‌های خارجی، به یک تیم کاربلد در زمینه پی پل نیاز دارید. برای پرداخت پی پال که مربوط به خرید کالا و خدمات از سایت‌ها و فروشگاه‌های بین المللی است، روی خدمات ما حساب کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
پرداخت پی پال
نقد کردن پی پال

نقد کردن پی پال

معمولا درآمد ارزی به حساب پی پال واریز میشه. برای نقد کردن موجودی پی پال روی ما حسابی حساب کنید. تسویه‌های ما خیلی زود انجام میشه و کم‌تر از ۳ ساعت زمان می‌بره.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...