02144026590

پی پال

خانه » پی پال

پی پال یک سیستم دریافت و پرداخت بین المللی است که در آن می‌توان با استفاده از واحدهای پولی مختلف مثل دلار پی پال یا یورو پی پال یا هر واحد پولی دیگری، دریافت و پرداخت ارزی انجام داد.

امکانات فراوانی که پی پال به مشتریان خود عرضه می‌کند، این سیستم را به بزرگ‌ترین پردازشگر دریافت و پرداخت بین المللی در دنیا تبدیل کرده است. با این وجود، متاسفانه به دلیل تحریم‌های یک جانبه، امکان استفاده از پی پال در ایران از روش‌های معمول ممکن نیست.  البته، این محدودیت برای ایرانی‌ها اعمال نشده، بلکه ایرانیان داخل ایران امکان استفاده از پی پال را ندارند.

پی پال در ایران

نیک پرداخت یک مجموعه پرداخت آنلاین ارزی که پرداخت و دریافت ارزی با سیستم‌های بین المللی مثل پی پال و مستر کارت را در دستور کار خود دارد. ما با دسترسی به طیف گسترده‌ای از سورس پی پال، تمام خدمات پی پال مانند خرید و فروش دلار پی پال و انجام حواله یا سند مانی با این سیستم را انجام می‌دهیم. شما می‌توانید از این طریق به تمام امکانات پی پال در ایران دسترسی داشته باشید و کارهای ارزی خود را انجام بدهید. در صورت تمایل به استفاده از خدمات این سیستم معتبر بین المللی، می‌توانید از صفحه پرداخت با پی پال، کارهای خود را به انجام برسانید.

پی پال در ایران

اما اگر دوست داشته باشید بدون واسطه خرید‌های خود را انجام بدهید یا به واسطه کارهای مانند انجام کار پروژه‌ای برای کارفرمایان خارجی، نیاز به حساب پی پال داشته باشید چطور؟

نیک پرداخت برای این کار شما هم راهکار مناسبی در نظر گرفته است. با شناخت از سیستم پیچیده ساخت اکانت پی پال برای ایرانیان، این امکان را فراهم کرده‌ایم تا یک حساب پی پال وریفای شده در اختیار شما قرار بدهیم. بنابراین، خدمات پی پال نیک پرداخت برای بالاتر بردن پتانسیل ارز آوری و کسب درآمد ارزی هم پیش قدم شده است.

خدمات پی پال در نیک پرداخت

همانطور که در بالا ذکر شد، انواع خدمات پی پال توسط همکاران ما در نیک پرداخت به شما ارائه می‌شود. همچنین شما می‌توانید با استفاده از سرویس نقد کردن درآمد ارزی ما، موجودی حساب پی پال خود را به ریال تبدیل کرده و آن را در حساب بانکی خود در ایران داشته باشد.

برای اطلاع از جزئیات هر کدام از خدمات ما در زمینه پی پال به صفحه ویژه این خدمات مراجعه کنید. همکاران ما هر روز از ساعت ۸:۳۰ تا ۲۴:۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه‌های مختلف هستند.