02144026590

افتتاح حساب پی پال

خانه » پی پال » افتتاح حساب پی پال
افتتاح حساب پی پال وریفای شده با ارائه مدارک
راهنمایی برای استفاده صحیح از حساب پی پال
شارژ حساب پی پال خیلی زود و مطمئن
کمک برای برطرف شدن لیمیت حساب پی پال شما
نقد کردن موجودی پی پال شما و تسویه حساب، فقط در چند ساعت
راه اندازی رایگان درگاه پرداخت برای حساب ها

پلن استاندارد

حساب پی پال امارات
370000 تومان
 • ۱۰۰% وریفای شده
 •  قبض آب و برق
 • ویزا کارت گیفت
 • بدون سرور مجازی

پلن پیشرفته

حساب پی پال امارات
619000 تومان
 • ۱۰۰% وریفای شده
 •  قبض آب و برق
 • ویزا کارت گیفت
 •  سرور مجازی امارات

پلن حرفه‌ای

حساب پی پال امارات
1390000 تومان
 • ۱۰۰% وریفای شده
 • قبض آب و برق
 • ویزا کارت گیفت
 • سرور مجازی امارات
 • بیزینس لایسنس
 • کارت اقامت

برای افتتاح حساب پی پال توسط نیک پراخت، لازم است مدارک مورد نیاز را در اختیار همکاران ما قرار بدهید. حساب پی پال که در این مجموعه برای شما افتتاح می‌شود، کاملا وریفای شده است و هیچ مشکلی برای استفاده از آن ندارید. تنها موردی که ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند، بی دقتی در استفاده و رعایت نکردن نکات ایمنی استفاده از حساب پی پال از داخل ایران است.

همانطور که همه ما می‌دانیم برای افتتاح حساب پی پال نباید خود را فردی ساکن ایران معرفی کنیم و همچنین نباید تحت هیچ عنوان با IP ایرانی وارد حساب پی پال خود شده و از آن خرید انجام دهیم. همچنین خریدهایی که با پی پال انجام می‌شوند نباید برای هیچ فرد، موسسه یا شرکتی با آدرس یا هویت مشخص ایرانی انجام شوند. این‌ها تنها چند نکته مختصر از نکاتی هستند که پس از افتتاح حساب پی پال در نیک پرداخت به شما ارائه می‌شوند تا با استفاده از آن، ریسک لیمیت شدن حساب پی پال یا بلاک شدن آن را به پایین‌ترین حد ممکن برسانید.

اگر دوست دارید برای افتتاح حساب پی پال از خدمات نیک پرداخت استفاده کنید، لازم است پس از بررسی پلن‌های قیمتی مختلف افتتاح حساب پی پال که در بالای همین صفحه ذکر شده، پلن مورد نظر را انتخاب کنید و برای ثبت سفارش افتتاح حساب پی پال وارد پنل کاربری خود شده یا از دکمه «ثبت سفارش» استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب پی پال

افتتاح حساب پی پال در ایران پروسه‌ای زمان بر و پر ریسک است. در واقع موانعی بر سر راه ما برای افتتاح حساب وجود دارد که باید با بررسی دقیق همه جوانب و رعایت تمام نکات ایمنی، این فرایند را آغاز کنیم و به پایان برسانیم. یک اشتباه در فرایند افتتاح حساب پی پال می‌تواند به از دست رفتن شانس داشتن حساب پی پال منجر شود. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای داشتن حساب پی پال از خدمات نیک پرداخت بهره ببرید تا در کمال دقت یک حساب وریفای شده داشته باشید تا بتوانید با استفاده از آن به امور خود بپردازید.

برای این که افتتاح حساب پی پال شما توسط نیک پرداخت صورت بگیرد، لازم است که مدارک زیر را در اختیار ما قرار بدهید:

 • یک عکس خوانا از پاسپورت یا ارائه اطلاعات دقیق پاسپورتی شامل نام و نام خوانوادگی، تاریخ تولد (میلادی و مطابق پاسپورت) و کشور مبدا پاسپورت
 • یک آدرس ایمیل و پسورد برای دسترسی به آن

در نظر داشته باشید که برای افتتاح حساب پی پال باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید. همچنین بهتر است آدرس ایمیلی که ارائه می‌دهید، کاملا جدید باشد تا هیچ اطلاعاتی از شما در آن موجود نباشد.

پس از افتتاح حساب پی پال

پس از افتتاح حساب پی پال یک VPS یا همان سرور مجازی در اختیار شما قرار می‌گیرد که مدت اعتبار آن یک ماه است. برای اتصال به حساب پی پال خود باید از این سرور مجازی استفاده کنید. همچنین برای افتتاح حساب یک گیفت کارت از کمپانی ویزا کارت به حساب شما متصل می‌شود تا حساب وریفای شده و بتوانید از آن استفاده کنید.

هنگام تحویل دادن اطلاعات حساب پی پال ایجاد شده، یک سری مدارک از سوی نیک پرداخت به شما ارائه می‌شود که می‌توانید با استفاده از آن‌ها در صورت لیمیت شدن حساب، نسبت به رفع لیمیت حساب پی پال خود اقدام کنید.

همچنین پس از افتتاح حساب پی پال مواردی به عنوان راهنمای استفاده از حساب پی پال به شما ارائه می‌شود که لازم است جهت جلوگیری از لیمیت یا بلاک شدن حساب پی پال خود از آن استفاده کنید.

مزایای افتتاح حساب پی پال توسط نیک پرداخت

برای افتتاح حساب پی پال مسلما راه‌های فراوانی وجود دارد. یکی از ساده‌ترین راه‌ها اقدام توسط خود شما است. البته در این صورت موانع زیادی سر راه شما قرار خواهد گرفت که احتمالا کلا از افتتاح حساب پی پال منصرف خواهید شد.

ما در نیک پرداخت علاوه بر ارائه تمام مدارک هویتی برای جلوگیری از بسته شدن حساب شما و از دست رفتن دارایی درون حساب پی پال، شما را برای استفاده از حساب پی پال راهنمایی خواهیم کرد و در صورت اتفاقات ناخوشایندی مثل لیمیت یا بلاک شدن حساب، تمام تجربیات خود را در اختیارتان قرار خواهیم داد و تمام تلاش خود را برای برداشتن لیمیت حساب به کار خواهیم بست.

پس اگر برای کسب درآمد ارزی یا مبادلات مالی با شرکت‌ها و افرادی در خارج از کشور به یک حساب پی پال نیاز دارید، یکی از پلن‌های افتتاح حساب پی پال ما که از مبدا امارات هستند را انتخاب کنید.

برای افتتاح حساب پی پال کلیک کنید