شارژ پی پال ؛ خیلی زود، خیلی مطمئن

شارژ پی پال و در کل، ارائه خدمات پی پال به صورتی که کم‌ترین مشکل را برای صاحب حساب ایجاد کند، کار چندان ساده‌ای نیست. ما با سال‌ها تجربه در زمینه خرید با پی پال، شارژ حساب پی پال و افتتاح حساب پی پال و آشنایی با مشکلات احتمالی که به واسطه استفاده از حساب پی پال ممکن است برای ایرانیان ایجاد شود، این خدمات را به شما ارائه می دهیم.

پی پال یکی از مهم‌ترین راه‌های دریافت درآمد ارزی به واسطه کار با کارفرمایان خارجی است. نیک پرداخت هم به همین دلیل و به منظور ایجاد امکان ارزآوری بیشتر برای کشور عزیزمان و همچنین کمک به فریلنسرها جهت نقد کردن درآمد ارزی خدمات شارژ پی پال برای راحتی هرچه بیشتر کارفرمایان و همچنین افتتاح حساب پی پال را در دستور کار خود قرار داده است. تجربه ما در زمینه پی پال، هم برای متخصصین داخلی که قصد کسب درآمد ارزی دارند و هم برای بازرگانان ایرانی که قصد استفاده از تخصص خارجی را دارند، کارآمد خواهد بود.

خدمات شارژ حساب پی پال در نیک پرداخت

شارژ حساب پی پال

خیلی مطمئن

ما همه راه‌ها را بلدیم. مطمئن باشید همه چیز درست پیش میره.

شارژ حساب پی پال

خیلی سریع

انجام سفارش‌ها در نیک پرداخت کم‌تر از یک ساعت زمان می‌بره!

شارژ حساب پی پال

کارمزد خیلی کم

کارمزد دریافتی نیک پرداخت برای شارژ پی پال خیلی کمه.

شارژ حساب پی پال

قیمت خیلی مناسب

نرخ ارائه خدمات پی پال در نیک پرداخت خیلی مناسب‌ محاسبه میشه.

شارژ حساب پی پال

پی پال چیست؟

پی پال یک کیف پول آنلاین است شما با شارژ آن می‌توانید به صورت اینترنتی کالا و خدمات بخرید یا به حساب افراد دیگری که حساب پی پال دارند پول انتقال بدهید. به عنوان مثال شما می‌توانید برای خرید خدماتی مثل هاست، نام دامنه یا حتی ثبت مقالات در ژورنال‌های بین المللی و ثبت نام در همایش‌های خارجی از پرداخت با پی پال استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که شارژ حساب پی پال تنها راه شما برای دریافت خدمات از وب سایت‌های خارجی نیست. در واقع، حتی اگر حساب پی پال هم نداشته باشید، می‌توانید با مراجعه به بخش پرداخت با پی پال در پنل کاربری خود، انجام این کار را به ما بسپارید.

اگر هم حساب پی پال داشته باشید، باز هم تمام این کارها به سادگی انجام می‌شوند. تنها کافی است با مراجعه به بخش شارژ حساب پی پال ، حساب خود را شارژ کنید و با استفاده از موجودی خود این کالا یا خدمات را خریداری کنید. اما حتما از خودتان می‌پرسید بدون دسترسی به یک حساب بین المللی و بدون کسب درآمد خارجی، چطور می‌توانم حساب پی پال را شارژ کنم و تمام این کارها را انجام بدهم؟

شارژ پی پال

موسسه پی پال هرگونه مبادله مالی با استفاده از حساب‌ پی پال از مبدا ایران را ممنوع کرده است. پیرو همین تصمیم، افرادی که داخل ایران زندگی می‌کنند هم اجازه داشتن حساب پی پال از سوی این کمپانی را ندارند. اما اگر تجربه داشته باشید، هیچ چیز غیر ممکن نیست. ما در نیک پرداخت تمام راه‌های افتتاح حساب پی پال را امتحان کرده‌ایم و با کوله باری از تجربه، آماده ارائه انواع خدمات پی پال برای شما هستیم. شارژ پی پال تنها یکی از خدمات پی پال در نیک پرداخت است!

پس با خیال راحت، برای شارژ و خرید دلار پی پال وارد پنل کاربری نیک پرداخت خود شوید. ما به هر میزان که شما سفارش ثبت کنید حسابتان را شارژ می‌کنیم تا بتوانید با استفاده از گزینه پرداخت با پی پال، کالا یا خدمات مورد نظر خود را از وب سایت‌ها یا موسسات بین المللی دریافت کنید.

از آنجایی که نیک پرداخت به صورت دائم در حال نقد کردن درآمد ارزی فریلنسرها و افرادی است که برای نقد کردن درآمد خود نیاز به تبدیل موجودی پی پال به ریال دارند، بنابراین همواره موجودی قابل قبولی دلار پی پال در اختیار داریم. این یعنی خیالتان بابت شارژ حساب پی پال راحت باشد! ما با پشتیبانی ۲۴ ساعته در هر لحظه از شبانه روز شما را شارژ می‌کنیم.

شارژ حساب پی پال



جشنواره وب و موبایل