02144026590
پرداخت با پی پال

خرید و پرداخت با پی پال

خرید با پی پال یکی از خدماتی است که به صورت مستقیم در کسب وکار بسیاری از افراد تاثیرگذار خواهد بود. تصور کنید یک کسب و کار آنلاین دارید و امکاناتی که هاست های داخلی در اختیار شما قرار می‌دهند، تمام نیازهای شما را برآروده نمی‌کنند. در این صورت برای خرید هاست خارجی خیلی راحت و بدون دردسر می‌توانید از خدمات خرید با پی پال استفاده کنید. البته پرداخت با پی پال تنها به شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار محدود نمی‌شود. افراد هم می‌توانند برای خرید خدمات از طیف وسیعی از فروشگاه‌های خارجی از این امکان بهره ببرند.

خرید هاست خارجی با پی پال تنها یک نمونه از چندین نمونه‌ای است که می‌تواند راهگشای مشکلات افرادی باشد که کسب و کار آنلاین دارند. پرداخت با پی پال تقریبا در تمام وب سایت‌های معتبر دنیا، یک گزینه ثابت برای خرید کالا یا خدمات است. البته اگر قصد خرید با پی پال دارید باید یادتان باشد که به دلیل محدودیت‌های موجود در حال حاضر امکان خرید کالای فیزیکی به آدرس ایران وجود ندارد.

پرداخت با پی پال در ایران

نیک پرداخت به عنوان یک حامی و راهگشای کسب و کارهای نوین ایرانی، خدمات خرید با پی پال را در سبد محصولات خود قرار داده است. ما در کنار خدماتی مثل شارژ حساب پی پال و افتتاح حساب پی پال، خدمات پرداخت با پی پال را هم به مشتریان ارائه می‌دهیم تا برای خرید خدماتی مثل هاست، نام دامنه، خدمات مربوط به طراحی سایت و ده‌ها خدمات دیگر، به مشکل برنخورید.

اگر دوست دارید خدماتی را از یک وب سایت خارجی خریداری کنید و پرداخت با پی پال یکی از گزینه‌های Check out کردن سبد خرید در آن وب سایت است، می‌توانید از خدمات خرید با پی پال نیک پرداخت بهره ببرید. البته برای استفاده از این خدمات باید شرایطی را رعایت کرده باشید که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

خرید با پی پال
خرید با پی پال

شرایط خرید با پی پال

خرید با پی پال برای افرادی که در داخل ایران زندگی می‌کنند، شرایط خاصی دارد. اگر قصد دارید خدماتی را با استفاده از گزینه پرداخت با پی پال خریداری کنید، پیش از هر چیز باید کاملا مواظب باشید که در سفارش شما هیچ نشانی از خرید خدمات برای استفاده در ایران وجود نداشته باشد.

همانطور که می‌دانید، کمپانی پی پال به دلیل تحریم‌های یک طرفه ایالات متحده از ارائه خدمات به افرادی که در داخل ایران زندگی می‌کنند، خودداری می‌کند. بنابراین نباید در سفارش شما آدرسی از ایران وجود داشته باشد. البته هنگام ثبت سفارش خرید با پی پال در نیک پرداخت، همکاران ما تمام این موارد را پیش از انجام پرداخت با پی پال مورد بررسی قرار می‌دهند و در صورت وجود هرگونه اشکال، مراتب را به شما اطلاع خواهند داد.

خرید کالای فیزیکی با پی پال

پرداخت با پی پال برای خرید کالای فیزیکی غیر ممکن نیست. درست است که نمی‌توان کالایی به مقصد ایران را با استفاده از درگاه پی پال خریداری کرد. اما شاید شما بخواهید برای یکی از دوستان خود در خارج از کشور هدیه‌ای تهیه کنید و وب سایتی که این کالا را می‌فروشد، گزینه پرداخت با پی پال را هم ارائه بدهد. حتی ممکن است بخواهید کالایی را برای خود خریده و به آدرسی در خارج از کشور ارسال کنید تا از آن طریق به دست شما برسد. در این صورت خدمات خرید با پی پال نیک پرداخت می‌تواند برای تجربه‌ای به یادماندنی به کمک شما بیاید.

اگر هر کدام از موارد بالا مشکل شما است یا پرداختی دارید که خدمات خرید با پی پال نیک پرداخت می‌تواند راهگشای شما باشد، به پنل کاربری خود بروید و سفارش پرداخت با پی پال خود را به ثبت برسانید. سفارش شما زودتر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. در ضمن ما با ساعت‌های پشتیبانی طولانی، همیشه در کنار شما هستیم.

خرید با پی پال