۰۲۱۴۴۰۲۶۵۹۰

پرداخت با پی پال

پرداخت با پی پال یکی از خدماتی است که می‌تواند به صورت مستقیم در کسب وکار بسیاری از افراد تاثیرگذار باشد. تصور کنید یک کسب و کار آنلاین دارید و امکاناتی که هاست های داخلی در اختیار شما قرار می‌دهند، تمام نیازهای شما را برآورده نمی‌کنند. در چنین حالتی گزینه شما می‌تواند خرید هاست از شرکت‌های بین المللی باشد. اکثر این شرکت‌ها گزینه پرداخت با پی پال را در روش های پرداخت خود قرار داده‌اند. زیر پرداخت با این حساب بین المللی بسیار سریع و بدون دردسر است. البته پرداخت با پی پال تنها به شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار محدود نمی‌شود.

در واقع اگر قصد دارید برای خرید کالا یا سرویس از یک وب سایت خارجی اقدام کنید یا برای دریافت نمونه محصول با سمپل، نیاز به تبادل مالی با شرکت‌های خارجی دارند، می‌توانند از قابلیت سند مانی یا پرداخت با Paypal این شرکت استفاده کنند.

خرید هاست خارجی با پی پال تنها یک نمونه از چندین نمونه‌ای است که می‌تواند راهگشای مشکلات افرادی باشد که کسب و کار آنلاین دارند. پرداخت با پی پال تقریبا در تمام وب سایت‌های معتبر دنیا، یک گزینه ثابت برای خرید کالا یا خدمات است. البته اگر قصد دارید از این گزینه استفاده کنید، باید یادتان باشد که به دلیل محدودیت‌های موجود در حال حاضر امکان خرید کالای فیزیکی به آدرس ایران وجود ندارد.

خدمات پی پال در ایران، سریع‌تر از خود پی پال

پرداخت با پی پال

بدون محدودیت

تقریبا همه سفارش های پرداخت با پی پال انجام میشه

پرداخت با پی پال

پرداخت سریع

کم‌تر از یک ساعت صبر کنید، پرداخت انجام شد!

پرداخت با پی پال

نرخ مناسب

پرداخت با پی پال شما با مناسب ترین نرخ انجام میشه.

pay-with-paypal

پرداخت با پی پال در ایران

نیک پرداخت به عنوان یک حامی و راهگشای کسب و کارهای نوین ایرانی، خدمات پرداخت با پی پال را هم در سبد محصولات خود قرار داده است. ما در کنار خدماتی مثل شارژ حساب پی پال و افتتاح حساب پی پال، این سرویس را هم به مشتریان ارائه می‌دهیم تا برای خرید خدماتی مثل هاست، نام دامنه، خدمات مربوط به طراحی سایت و ده‌ها سرویس دیگر، به مشکل برنخورید.

اگر دوست دارید خدماتی را از یک وب سایت خارجی خریداری کنید و پرداخت با Paypal یکی از گزینه‌های Check out کردن سبد خرید در آن وب سایت است، می‌توانید از خدمات نیک پرداخت بهره ببرید. البته برای استفاده از این خدمات باید شرایطی را رعایت کرده باشید که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

خرید کالای فیزیکی با پی پال

پرداخت با پی پال برای خرید کالای فیزیکی غیر ممکن نیست. درست است که نمی‌توان کالایی به مقصد ایران را با استفاده از درگاه پی پال خریداری کرد. اما شاید شما بخواهید برای یکی از دوستان خود در خارج از کشور هدیه‌ای تهیه کنید و وب سایتی که این کالا را می‌فروشد، گزینه پرداخت با پی پال را هم ارائه بدهد. حتی ممکن است بخواهید کالایی را برای خود خریده و به آدرسی در خارج از کشور ارسال کنید تا از آن طریق به دست شما برسد. در این صورت خدمات پرداخت با پی پال نیک پرداخت می‌تواند برای تجربه‌ای به یادماندنی به کمک شما بیاید.

اگر هر کدام از موارد بالا مشکل شما است یا پرداختی دارید که فکر می‌کنید ممکن است از طریق پرداخت با پی پال نیک پرداخت سفارش شما انجام شود، به پنل کاربری خود بروید و سفارش خود را ثبت کنید. کار شما زودتر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. ما همه راه‌ها را بلدیم و با ساعت‌های پشتیبانی طولانی، همیشه در کنار شما هستیم.

pay-with-paypal