نقد کردن پی پال و درآمد ارزی

کسب درآمد ارزی یک طرف و مشکلات نقد کردن درآمد ارزی در ایران یک طرف دیگر! نقد کردن این نوع درآمد در کشوری که با تحریم‌ها و محدودیت‌های مختلف بانکی و غیر بانکی سر و کار دارد، کار دشواری به نظر می‌رسد. با این وجود اصلا برای چه باید به دنبال کسب درآمد ارزی برویم؟ در واقع با وجود مشکلاتی که در راه نقد کردن پی پال وجود دارد، شاید بهتر است اصلا سراغ آن نرویم.

اما اگر یک مجموعه بتواند تمام موانع موجود در راه نقد کردن پی پال و درآمد ارزی را از پیش روی شما بردارد، آن وقت ماجرا کاملا متفاوت می‌شود. کسب درآمد ارزی علاوه بر منفعت شخصی، برای کشور هم سودآور است. وقتی درآمد ارزی دارید، یعنی برای کشور ارز آوری داشته‌اید و در عین حال سود بهتری هم برای خودتان به دست آورده‌اید. البته حتما می‌دانید که رایج‌ترین راه برای دریافت درآمد ارزی از طریق پی پال است و برای نقد کردن پی پال و استفاده از آن در داخل ایران باید به دنبال یک راهکار ارزی باشید.

اگر به این صفحه از سایت نیک پرداخت آمده‌اید احتمالا یک فریلنسر هستید یا شاید دوست دارید درباره نحوه کسب و نقد کردن درآمد ارزی اطلاعاتی به دست بیاورید. یک فریلنسر به صورت دورکاری با شرکت یا موسسه‌ای در خارج از کشور یا با به صورت پروژه‌ای با وب سایت‌هایی مثل Envato یا 99Design همکاری می‌کند. در هر دو صورت، درآمدی که از این سایت‌ها به دست می‌آید، درآمد ارزی و معمولا در حساب پی پال است و برای اینکه به صورت ریال در حساب شما قرار بگیرد، باید موجودی پی پال خود را نقد کنید.

درست آمده‌اید، این صفحه همان جایی است که برای نقد کردن پی پال شما را به سرویس نقد کردن درآمد ارزی نیک پرداخت هدایت می‌کند.

paypal-exchange

نرخ مناسب خرید

بهترین نرخ خرید دلار پی پال را به شما ارائه می‌دهیم.

paypal-exchange

مشاوره رایگان

هر مشکل یا سوالی درباره نقد کردن درآمد ارزی داشته باشید،رایگان حل می‌کنیم.

paypal-exchange

تسویه سریع

در کم‌تر از ۳ ساعت با شما تسویه می‌کنیم

paypal-exchange

تضمین خرید

مطمئن باشید همیشه آماده نقد کردن پی پال شما هستیم

paypal-exchange

بدون محدودیت

هیچ محدودیتی درباره میزان نقد کردن پی پال وجود ندارد.

paypal-exchange

پشتیبانی حرفه‌ای

هر روز تا ساعت ۱۲ شب پاسخگوی سوالات شما هستیم.

Create paypal Account

نقد کردن درآمد ارزی با نیک پرداخت

موانعی بر سر راه جهانی شدن کسب و کارها یا استعدادهای ایرانی قرار گرفته است. این موانع به واسطه محدودیت‌های مالی و ارزی بین المللی است که بر سیستم بانکی کشور اعمال شده است. یکی از اهداف مهم نیک پرداخت برداشتن این موانع است. با وجود تمام این موانع، هنوز هم گروه‌های زیادی در ایران حضور دارند که در بازارهای جهانی حضور دارند و از راه‌های مختلف درآمد ارزی کسب می‌کنند.

درآمد ارزی به یک حساب بین المللی و معمولا به حساب‌های الکترونیکی مثل حساب پی پال افراد واریز می‌شود. تصور کنید یک فریلنسر تمام موانع را از سر راه برداشته و حالا با آخرین مانع به نام نقد کردن موجودی پی پال روبرو است

نقد کردن پی پال

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، درآمد ارزی افراد در بیشتر مواقع به حساب پی پال آن‌ها واریز می‌شود. از این رو، نیک پرداخت خدمات خاصی را برای نقد کردن پی پال و تبدیل موجودی این حساب‌ها به ریال در نظر گرفته است. البته ما حتی فکر پیش نیازهای این ماجرا را هم کرده‌ایم و می‌توانید برای حضور در سطح بین المللی با خدمات افتتاح حساب پی پال نیک پرداخت، با قدرت و بدون هیچ نگرانی وارد این عرصه شوید.

نقد کردن موجودی حساب پی پال با استفاده از خدمات نیک پرداخت کار بسیار ساده‌ای است. با ورود به پنل کاربری خود می‌توانید با ثبت یک تیکت پشتیبانی از قیمت خرید پی پال ما در آن لحظه با خبر شوید و پس از تایید همکاران ما، برای نقد کردن پی پال خود، موجودی حساب پی پال را به حساب پی پال ما منتقل کنید. پس از این اتفاق در سریع‌ترین زمان ممکن، معادل ریالی دلار پی پال به حساب شما واریز خواهد شد.

Create paypal Accountجشنواره وب و موبایل