۷ روز هفته، ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید

نیک پرداخت

نیک‌پرداخت برای پرداخت‌ و نقدینگی‌های بین المللی در کنار شماست.

نیک پرداخت متولد شده تا در نحوه ارائه خدمات ارزی آنلاین تفاوت ایجاد کند. تحقق تغییر و ارائه خدماتی نو شاید کار ساده‌ای نباشد و بیشتر یک شعار به نظر برسد. ولی ما با ۹ سال تجربه در انجام امور ارزی و مشارکت در کسب افتخار در ۲ دوره متوالی جشنواره وب و موبایل ایران در این زمینه، روند ایجاد تغییر و ارائه خدمات متفاوت را می‌شناسیم.

نیک پرداخت، متشکل از تیم مدیریتی با بیش از ۹ سال سابقه درخشان در امور ارزی آنلاین، کلید تغییر در روند ارائه این دست خدمات در کشور خواهد بود. شناخت همه جانبه تیم نیک پرداخت از بازار و آگاهی از ریسک‌های موجود در این راه، موجب می‌شود که مشتریان با کم‌ترین ریسک سفارشات خود را به انجام برسانند.

about page image contact page image

نیک پرداخت

نیک‌پرداخت برای پرداخت‌ و نقدینگی‌های بین المللی در کنار شماست.

تیم با تجربه نیک پرداخت با شناخت همه جانبه از بازار و آگاهی از ریسک‌های موجود در این راه، به خصوص در کشور ایران، این خدمات و امکانات را با پایین‌ترین میزان ریسک در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. با استفاده از خدمات ما بخش زیادی از امکانات پرداخت آنلاین ارزی در سطح جهانی در اختیار شما قرار خواهد داشت.

اتفاق خوشایند دیگری که این روش پرداخت در کنار فراگیر شدن اینترنت رقم زده است، نوع جدیدی از کسب و کار، با عنوان دورکاری یا فریلنسری است. این سبک کار هم تا حد زیادی به پرداخت‌های آنلاین ارزی و عموما حساب پی پال وابسته است. در کشور ما هم افراد زیادی علی رغم محدودیت‌ها مشغول به فعالیت های بین المللی در این حیطه هستند. نگاه به حیطه فریلنسری، نوید ارزآوری برای کشور ما را دارد و خدمات نیک پرداخت هم می‌توانند در این زمینه یاری کننده فریلنسرهای درون کشور برای نقد کردن درآمد ارزی خود باشد.

هدف ما از ورود به این عرصه، عموما تسهیل روند پرداخت‌های ارزی برای خرید کالا یا خدماتی مثل هاست و دامنه و دیگر محصولات شرکت‌های معتبر بین‌المللی است که می‌توانند کاتالیزوری برای موفقیت کسب و کارهای داخلی باشند.