وریفای اکانت پی پال

مثل یک حرفه‌ای؛ آموزش وریفای اکانت پی پال

برای استفاده از تمامی امکانات و مزایای پی‌ پال، به اکانت وریفای شده نیاز است. کاربرانی که این سیستم آنلاین مالی را انتخاب کرده‌اند، هیچ دردسری را برای پرداخت‌های بین‌المللی و دریافت و ارسال پول ندارند. با این حال برای استفاده از تمامی مزایای پی پال، به اکانت وریفای شده نیاز است. سقف برداشت بیشتر، اتصال به کردیت کارت و دبیت کارت، سرعت بالاتر انتقال پول و… از جمله مزایایی هستند که می‌توانید با وریفای‌ کردن اکانت پی پال روی آن حساب کنید. با این کار، استفاده از امکاناتی مثل نقد پی پال، شارژ و انتقال پول راحت‌تر خواهد بود.

نکاتی در خصوص وریفای اکانت پی پال

 • شما می‌توانید فرایند اکانت وریفای پی‌پال را از طریق کارت بانکی، کردیت کارت یا دبیت کارت‌ هم انجام دهید. ویزا کارت برای وریفای اکانت پی پال نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • همچنین با تایید رسمی حساب پی پال خود محدودیت برداشت ماهانه ۵۰۰ دلاری حذف خواهد شد.
 • شما علاوه بر مراحل پایین می‌توانید با درخواست و تایید کارت اعتباری پی پال خود، اکانت پی پال‌تان را وریفای کنید.
 • تا زمانی که اکانت خود را وریفای نکنید، نمی‌توانید از تمام خدمات این حساب استفاده کنید و محدودیت ماهانه ۵۰۰ دلاری برای کاربران که حساب‌شان تایید نشده است در برداشت یا نقل و انتقال پول را خواهند داشت. پس بهتر است هر چه زودتر نسبت به وریفای اکانت پی پال اقدام کنید.

این کار از دو طریق انجام می‌گیرد یا توسط وریفای کردیت کارت پی پال یا روشی که در ادامه ذکر می‌شود و آن اتصال کارت بانکی، دبیت کارت یا کردیت کارت شما به اکانت پی پال است. اگر کردیت کارت ندارید، می‌توانید از روش اتصال بانکی استفاده کنید.

وریفای حساب پی پال چگونه است؟

انواع حساب‌های کاربری پی پال

معمولی‌ترین نوع حساب‌های پی پال، حساب شخصی یا Personal است. این حساب با کمترین امکانات ممکن و تنها با اتصال به یک حساب بانکی وریفای می‌شود. با این حال این نوع حساب محدودیت‌های خاص خود مانند میزان مبلغ قابل ارسال یا دریافت را دارد. هرچند که می‌توانید حساب‌ شخصی خود را هر زمانی که بخواهید به حساب‌های Premier یا Business تغییر دهید.

دیگر حساب‌های پی پال، در دو نوع Premier و Business هستند. این نوع حساب‌ها ویژگی‌های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند و در عین حال محدودیت کمتری هم برای دریافت، ذخیره و ارسال ارز دارند. با این حال وریفای این نوع حساب‌ها نیازمند به اطلاعات و مدارک دقیق‌تر مانند کد شرکت است.

آموزش ثبت نام در پی پال

پیش از وریفای اکانت پی پال، باید یک حساب پی پال در اختیار داشته باشید. در صورتی که یک حساب پی پال در اختیار دارید، می‌توانید به مرحله آموزش وریفای اکانت پی پال بروید.

مراحل ثبت نام و ساخت اکانت پی پال

 • ورود به سایت پی پال
 • کلیک روی گزینه Sign Up for Free یا Sign Up و ثبت نام.
 • انتخاب نوع حساب کاربری: شخصی یا بیزینسی.
 • وارد کردن شماره موبایل. (توجه داشته باشید به دلیل تحریم‌های بانکی امکان استفاده از شماره موبایل‌های ایرانی را ندارید)
 • نوشتن دقیق اطلاعات شخصی.
 • کلیک روی گزینه Agree and Create Account و نهایی کردن ثبت نام.

احراز هویت و وریفای اکانت پی پال

سه ویژگی مهم پی پال

پی پال سرویس‌های متنوع زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا پس از وریفای، از تمامی مزایی آن‌ها برخوردار شوند. اما در بین تمامی این مزایا، سه ویژگی مهم وجود دارد از جمله پرکاربردترین موارد استفاده از پی پال محسوب می‌شوند.

ارسال پول به دیگر حساب‌ها

با استفاده از پی پال قادر هستید به سایر حساب‌های پی پال پول ارسال کنید. درست مانند یک عملیات کارت به کارت، انتقال پول از حساب پی پال بسیار آسان است. حتی اگر شما آدرس ایمیل فردی را که در پی پال ثبت نام کرده است، در اختیار داشته باشید، می‌توانید پول را با استفاده از ایمیل به فرد مقابل ارسال کنید.

دریافت پول

پی پال علاوه‌ بر این که کار را برای ارسال پول راحت کرده است، بلکه دریافت پول برای کسب و کارها و فریلنسرها را هم آسان ساخته است. فرقی نمی‌کند دارای چه شغلی هستید،‌ تا زمانی که نیاز به یک حساب برای دریافت درآمد ارزی خود باشید، پی پال بهترین انتخاب است.

خرید و پرداخت برای محصول یا سرویس

یکی از بزرگ‌ترین مزایای پی پال که کار را چه برای خریداران و مشتریان و چه برای فروشندگان راحت کرده، ایجاد یک درگاه مطمئن و سریع برای فروشگاه‌هاست. چه با موجودی درون حساب پی پال یا چه با اتصال به یک حساب بانکی یا کارت اعتباری، قادر هستید به راحتی از تمامی فروشگاه‌های آنلاینی که از پی پال پشتیبانی می‌کنند (که تعداد آن‌ها کم هم نیست) از خرید خود لذت ببرید. تنها کافی است در سایت مورد نظر، پس از پر کردن سبد خرید خود، روی لوگوی پی پال کلیک کنید تا مستقیما به درگاه این پلتفرم پرداخت منتقل شوید.

البته شما با وریفای کردن اکانت پی پال می‌توانید به جز موارد بالا، مزایای دیگری هم به‌دست آورید. تأیید اعتبار یا وریفای PayPal موجب امن‌تر شدن این اکانت می‌شود. هنگامی که اکانت تأیید شده باشد، به این معنی است که اطلاعات بیشتری درباره خود ارائه کرده‌اید تا هویت‌تان را تأیید کنید. پس از تأیید اعتبارسنجی، محدودیت‌های شما برداشته می‌شود تا بتوانید پول بیشتری ارسال و دریافت کنید. در ادامه در مورد مزایای وریفای اکانت پی پال و نحوه انجام این کار بیشتر خواهید دانست.

مزایای وریفای اکانت پی پال

پیش از آموزش وریفای اکانت پی پال، بد نیست با برخی ویژگی‌های حساب‌هایی که احراز هویت می‌شوند آشنا شوید:

 • با یک حساب وریفای شده پی پال، می‌توانید هر چقدر که می‌خواهید پول ارسال کنید و در  زمینه دریافت و ارسال پول با پی پال محدودیتی وجود نخواهد داشت.
 • برای اکانت‌های وریفای شده پی پال، تمامی پروسه خارج کردن پول از حساب به صورت یکپارچه صورت خواهد گرفت.
 • پس از وریفای کردن حساب پی پال، پولی که دریافت می‌کنید به صورت خودکار به حساب بانکی‌تان منتقل می‌شود.
 • با احراز هویت حساب پی پال خود اجازه می‌دهید تا بین جامعه و کاربران پی پال یا حتی خارج از آن، اعتماد به شما به عنوان یک فروشنده یا خریدار افزایش پیدا کند.

آموزش وریفای اکانت پی پال

در پلتفرم پی‌پال، عملیات وریفای به این معنی است که شما اطلاعات دقیق حساب بانکی و اطلاعات کارت‌ اعتباری خود را در حساب پی پال‌تان وارد می‌کنید.

پس از اضافه کردن اطلاعات حساب بانکی، باید در یک پروسه مشخص شده، آن را تایید کنید.

سپس شما از طرف بانک نیز باید یک سری مسائل امنیتی را تایید کنید. سپس با دریافت کد امنیتی بانک و وارد کردن آن در پی پال، عملیات احراز هویت انجام می‌شود.

برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد حساب کاربری پی پال شوید.
 • وارد بخش Summary شوید. توجه داشته باشید که پیش از ادامه کار، باید ایمیل یا شماره همراه شما ثبت شده باشد.

وریفای پی پال چگونه انجام می‌شود؟

ایمیل و شماره موبایل خود را در این مرحله تایید کنید

سپس وارد بخش Link Your Bank شوید.

وریفای اکانت پی پال

 • در این مرحله باید اکانت پی پال را به بانک خود متصل کنید.
 • در صفحه باز شده باید روی بانکی که با آن کار می‌کنید، کلیک کنید. (اگر از یک موسسه یا بانک محلی استفاده می‌کنید که نام آن در لیست موجود نیست، نیاز است نام آن را وارد کنید.)

نحوه وریفای پی پال

 • بانک مدنظر خود را پیدا کرده و انتخاب کنید یا نام آن را جستجو کنید
 • اطلاعات ورود به حساب بانکی خود را وارد کنید تا پروسه اتصال حساب بانکی به پی پال انجام شود.
 • سپس از طرف بانک یک کد پیامکی دریافت می‌کنید تا اتصال حساب بانکی به پی پال تکمیل شود.

اکانت پی پال

اکنون کار وریفای اکانت پی پال شما به انجام رسیده و با اتصال موفق به اکانت بانکی‌تان، اکانت پی پال شما به صورت رسمی وریفای می‌شود. اکنون بسیاری از محدودیت‌هایی که در اکانت معمولی وجود دارد، در این اکانت برداشته می‌شود.

جمع بندی

انجام مراحل بالا به سبب سخت‌گیری‌هایی که پی پال برای کاربران ایرانی اعمال کرده، کار چندان راحتی نیست. اگر پس از عبور از مراحل مختلف بتوانید حساب بسازید، اکنون باید از هفت خوان وریفای شدن آن هم عبور کنید. اما نیک پرداخت یک راه‌حل ساده برایتان دارد که در آن یک حساب پی پال امن و وریفای شده را در اختیار شما می‌گذارد. برای استفاده از دیگر امکانات پی پال نیک پرداخت مثل نقد پی پال، به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید.

افتتاح حساب پی پالخرید پی پال

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • با درود من از فریلنسر و بازیها درامد پی پال دارم ولی بعلت تحریم ایران و نداشتن اکانت پی پال و شماره تلفن امریکا قادر به انتقال و کار نمی باشم و با مطالعه مطالب شما متوجه راه حل ان نشدم .

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز شما ابتدا باید افتتاح حساب انجام بدید که می‌تونید با مراجعه به لینک افتتاح حساب پی پال در نیک پرداخت این کار رو انجام بدید:
   https://nikpardakht.com/services/create-paypal-account
   همچنین ما در خدماتی چون خرید یا پی پال و شارژ حساب پی پال هم می‌تونیم کمکتون کنیم. با بخش فروش و پشتیبانی تماس بگیرید: ۰۲۱۴۷۶۱۲۰۰۰

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب پیشنهادی

فهرست