دسته بندی وبلاگ

میزان ارزش بازار رمزارزها در معاملاتی که در آن به ثبت می‌رسد، به بیش از یک تریلیون رسید که علت آن جهش قیمتی بیتکوین بود.

دلیل ارزش بازار رمزارزها

به گزارش نیک پرداخت، بیتکوین رمزارز پرمصرف این روزها که در ابتدای سال ۲۰۲۱ به میزان ۳۰ درصد رشد داشته است، ارزش بازار رمزارزها را به بیش از یک تریلیون دلار رساند.

راشاتودی در گزارشی اعلام کرد که برای نخستین بار ارزش بازار رمزارزها به یک تریلیون دلار رسیده است.

عامل این موضوع رشد تاریخی رمز ارز پرمصرف «بیت کوین» است که تاکنون چنین قیمتی را به خود ندیده بود.

بر اساس آمارهایی که توسط «کوین دسک» گردآوری شده است، بیت کوین که به تنهایی 70 درصد بازار رمز ار زها را تشکیل می دهد امروز پنجشنبه با ثبت رکورد جدید قیمت به 37739 دلار به فروش رفت.

رقم تاریخی در ارزش بازار رمزارزها

به این ترتیب ارزش امروز بازار رمز ارزها 200 میلیارد دلا ر بیش از ژانویه سال 2018 است که آن زمان  اکثر رمز ارزها حراج فروش داشتند که از نظر میزان فروش یک رقم تاریخی به حساب می آمد.

علیرغم برخی نوسانها بزرگترین رمز ارز تنها در ابتدای سال 2021 به میزان 30 درصد رشد داشت که در سال گذشته این رمز ارز نزدیک به 4 برابر افزایش یافته بود.رمز ارز «اتر» تنها در هفته گذشته 60 درصد رشد داشت.

جذابیت طلای دیجیتال در بین سرمایه گذاران

بیتکوین که به طلای دیجیتال معروف است، در بین سرمایه گذاران جذابیت بیشتری یافته چراکه این رمز ارز به عنوان مانعی برای تورم و نیز عامل کاهش ارزش دلار  تلقی می‌شود.

هنوز بسیاری از سرمایه گذاران در باره امکان افزایش ارزش بیت کوین با هم شرط بندی می‌کنند آنها می‌گویند که امکان افزایش ارزش بیت کوین تا 146 هزار دلار در طولانی مدت وجود دارد اما معتقدند که  این افزایش زمانی وجود خواهد داشت که نوسان کمتری داشته باشد.

منبع: فارس

خوشحال می‌شویم نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص این مطلب با ما در میان بگذارید.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *