۰۲۱۴۴۰۲۶۵۹۰
دسته بندی وبلاگ

راهکار پرداخت پی پال برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک چیست؟ در واقع شرکت پی پال که یکی از بزرگترین سیستم‌های پرداخت دیجیتال محسوب می‌شود  با این هدف هایپروالت را خریداری کرده است که به کمک آن توانایی قابلیت پرداخت به وسیله پی پال را برای بازارها و  پلتفرم‌های تجارت الکترونیک در سراسر جهان را تقویت کند.

بیل ردی (Bill Ready) مدیرعامل پی پال در یک بیانیه در ماه ژوئن در این باره گفته بود:

با تصاحب هایپروالت ما توانایی راه حل‌های پرداخت یکپارچه را برای بازارها و پلتفرم‌ها تجارت الکترونیک کوچک و بزرگ (در واقع توانایی پرداخت در سطح جهانی و در بیش از ۲۰۰ بازار ) را تقویت می‌کنیم.

 راهکار پرداخت پی پال برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک

راهکار پرداخت پی پال

طبق گفته‌های بیل ردی تصاحب سیستم هایپروالت بر اساس چشم اندا پی پال برای ارائه سرویس در سطح اقتصاد جهانی شکل گرفته است. ردی در مراسم رسمی خرید هایپروالت اشاره کرد که پی پال مشتاق است تا به کمک سیستم هایپروالت به سمت بهبود عملکرد خدمات اقتصاد دیجتال گام بردارد.

بیشتر بخوانید: همکاری سایت Paypal با گوگل برای سهولت پرداخت‌ ها

سیستم‌های هایپروالت پلتفرم‌های برای پرداخت سازمان‌های در حال رشد و تجاری در سراسر جهان ایجاد کرده‌اند. اکنون با پیوستن به پی پال مدیر عامل هایپروالت برنت وارینگتون (Brent Warrington) اعتقاد دارد با سرعت بیشتری می‌تواند اهداف کمپانی خود را دنبال کند.

پی پال پس از اینکه در ماه ژوئن اعلام کرد برنامه دارد تا استارتاپ‌های پرداخت جهانی را تصاحب کند، موفق شد پلتفرم تجارت الکترونیک سوئدی به نام iZettle  را در ماه می بال ارزش ۲/۲ میلیارد دلار خریداری کند. به نظر می‌رسد سران پی پال با جدیت در حال تقویت راهکار پرداخت پی پال برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک هستند.

با این خرید هیجان انگیز می‌توان امیدوار بود که پی پال واقعا راهکار پرداخت برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک را همانطور که وعده داده بود گسترش داد. کسب و کارهای کوچک می‌توانند به طور گسترده از راهکار پرداخت پی پال برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک قدرتمند و قابل اعتماد بهره‌مند شوند.

وارینگتون در این باره می‌گوید: من افتخار می‌کنم به همه کارهایی که در هایپروالت انجام داده‌ایم تا از یک استارتاپ کوچک در ونکوور تبدیل به یک شرکت پرداخت در سطح جهانی شویم.

پیوستن پی پال و هایپروالت می‌تواند یک ترکیب قدرتمند از ابزارها و خدمات برای کمک به راهکارهای پرداخت برای شهروندان سیاره زمین ایجاد کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *