۰۲۱۴۴۰۲۶۵۹۰
دسته بندی وبلاگ

زندگی و کار به صورت یک فریلنسر مزایا و معایب خودش را دارد، شما هر زمانی که بخواهید کار می‌کنید، مقررات خودتان را دارید و از هر جا دلتان بخواهد کار خود را انجام می‌دهید. همه چیزی که نیاز دارید یک اینترنت با سرعت مناسب است، به این ترتیب شما آماده هستید کار خود را شروع کنید، اما یکی از دغدغه‌های همه فریلنسرها نقد کردن درآمد ارزی است. پیشنهاد نیک پرداخت به فریلنسرهای عزیز، نقد کردن درآمد ارزی با پی پال است. در ادامه بخوانید چگونه می‌توان با استفاده از پی پال درآمد ارزی را نقد کرد.

مزایا و معایب فریلنسینگ

هند با بیش از ۱۵ میلیون فریلنسر بیشترین جمعیت فریلنسر خارج از ایالات متحده را به خود اختصاص داده است. بازار فریلنسرها نه تنها از نظر حجم در حال افزایش است بلکه از نظر  مهارت‌های مورد تقاضا هم در حال رشد است.

در سال ۲۰۱۶ مهارت‌هایی مانند محاسبات ابری، تحلیل داده، طراحی رابط کاربری، طراحی گرافیک، بازاریابی دیجیتال و آنلاین، معماری وب و توسعه فریم‌ورک توانایی‌هایی بودند که بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده بودند.

آن روی سکه فریلنسر بودن نقد کردن درآمدها است. مهم نیست در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید یا اینکه چقدر تجربه دارید برای نقد کردن کارهایی که انجام دادید باید به دنبال مشتری بدوید و حسابی حرص بخورید تا بتوانید پول خود را زنده کنید. اما پی پال برای این مشکل یک راه حل ارائه کرده است.

بیشتر بخوانید: پرداخت پی پال چگونه انجام می‌شود؟

نقد کردن درآمد ارزی با پی پال

راهنمای نقد کردن درآمد ارزی با پی پال

برای انکه مطمئن شوید مشتریان شما به موقع بدهی خود را پرداخت می‌کنند باید از خدمات حساب PayPal.Me استفاده کنید.

به این ترتیب پی پال به عنوان یکی از غول‌های پرداخت آنلاین به شما اجازه می‌دهد تا به کمک این نوع حساب تجاری سریع‌تر و راحت‌تر به پول خود دست پیدا کنید. حساب  PayPal.Me به شما اجازه می‌دهد یک لینک پرداخت قابل تغییر برای مشتریان خود ارسال کنید و از آن‌ها بخواهید تا بدهی خود را به این صورت پرداخت کنند. به محض اینکه آن‌ها مبلغ مورد توافق را پرداخت کنند اعتبار حساب پی پال شما به صورت خودکار به همان میزان افزایش پیدا خواهد کرد.

همچنین برای جلوگیری از مشکلات نقد کردن درآمد ارزی با پی پال می‌توانید از راه‌حل پیش فاکتو پی پال هم استفاده کنید. به این ترتیب می‌توانید بدون هیچ مشکلی از طریق ایمیل یک پیش فاکتور حرفه‌ای برای مشتریان خود ارسال کنید.

مهم نیست که مشتریان شما کجای جهان قرار دارند چرا که پی پال این قابلیت را دارد که پرداخت به وسیله ۲۶ ارز رایج و از ۲۰۰ کشور در جهان را دریافت کند. همچنین اگر نگران تقلب و کلاهبرداری و دیگر نگرانی‌های امنیتی هستید سیاست حمایت از فروشنده پی پال شما را پشتیبانی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: چگونه پروژه دورکاری در داخل یا خارج کشور پیدا کنیم؟

پیدا کردن پروژه از بازارهای آنلاین

نقد کردن درآمد ارزی با پی پال چگونه ممکن است

فروشندگان و کسب و کارهایی که فریلنسرها را استخدام می‌کنند، اغلب در سایت‌های فریلنسینگ به دنبال فریلنسر هستند، پی پال توسط اغلب این سایت‌ها پذیرفته شده است، به این ترتیب با افتتاح حساب پی پال می‌توانید با مشتریان بیشتر و مناطق جغرافیایی بیشتری همکاری داشته باشید.

برندهایی مانند پی پال همیشه پشتیبان جامعه فریلنسرها بوده است و همواره طرح‌ها و کمپین‌هایی برای تشویق فریلنسینگ به کار گرفته است. هدف این کمپین‌ها این است که فریلنسینگ و کار به صورت یک فریلنسر را در سراسر جهان گسترش دهند. برای مثال یکی از این کمپین‌های تشویقی پی پال به این صورت است که اگر با استفاده از لینک رفرال خود استفاده پی پال را به یکی از دوستان فریلنسر خود پیشنهاد دهید در قرعه کشی جوایزی مانند آیفون شرکت داده می‌شوید.

اگر شما هم یک فریلنسر هستید و دغدغه نقد کردن درآمد ارزی خود را دارید می‌توانید از خدمات افتتاح حساب پی پال نیک پرداخت استفاده کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *