دسته بندی وبلاگ

پی پال یک روش پرداخت الکترونیکی و چیزی مانند یک حساب بانکی است که به شما اجازه می‌دهد از طریق درگاه‌های امن آن ارسال، دریافت و پرداخت پول انجام بدهید. برای استفاده از پی پال باید لازم است که پیش از هر کاری یک حساب یا کارت بانکی بین المللی به حساب پی پال خود متصل کنید. پس از این کار شما می‌توانید به راحتی برای خرید با پی پال یا انتقال و دریافت پول از طریق پی پال اقدام کنید. بیایید در این مقاله با هم بررسی کنیم که پی پال چیست و چه کاربردهایی دارد؟

پی پال چه امکاناتی دارد؟

پی پال یک کیف پول الکترونیکی و آنلاین است. شما می‌توانید تمام حساب‌های بانکی، کارت‌های اعتباری یا مستر کارت پیش پرداخت خود را به آن وصل کنید و خیلی امن و بدون دردرسر، با موجودی هر کدام از این حساب‌ها از وب سایت‌های سراسر شبکه وب کالا یا خدمات بخرید. همین ایمنی و راحتی بالای استفاده از پی پال است که باعث شده خیلی زود به یک روش پرداخت محبوب بین کاربران اینترنت تبدیل شود.

خرید با پی پال

شما با پی پال می‌توانید خرید کنید. تقریبا تمام سایت‌های معتبر در سراسر دنیا، کالا یا خدمات خود را از طریق درگاه‌های پی پال به افراد ارائه می‌دهند.

دریافت پول

یکی از رایج‌ترین استفاده‌های پی پال، دریافت پول به واسطه انجام پروژه‌های فریلنسری و دورکاری است. در حال حاضر در ایران هم افراد زیادی درآمد خارجی دارند که پول آن به حساب پی پال این افراد واریز می‌شود. این افراد برای نقد کردن درآمد ارزی خود می‌توانند از خدمات نیک پرداخت استفاده کنند.

همچنین در صورت داشتن یک حساب پی پال، شما می‌توانید خیلی راحت و فقط با چند کلیک به حساب افراد مختلف پول واریز کنید. البته داشتن یک حساب پی پال در ایران کار چندان ساده‌ای نیست. برای اینکه بدانید چطور می‌توان یک حساب پی پال داشت، ادامه این مقاله را دنیال کنید.

ارسال پول

اگر بخواهید برای فردی در گوشه دیگر دنیا پول ارسال کنید، حساب پی پال می‌تواند راهی امن و سریع برای این خواسته شما باشد. یکی از کاربردهای این امکان پی پال برای ما ایرانیان، می‌تواند استفاده از نیروی کار خارجی به صورت دورکار باشد. با امکان ارسال پول با پی پال دیگر هزینه‌های بالای حواله متوجه شما نخواهد بود و مبلغ مورد نظر شما خیلی سریع به حساب مورد نظر شما واریز می‌شود.

پی پال چیست

پی پال در ایران

اگر تا اینجای کار می‌دانید پی پال چیست و دوست دارید یاد بگیرید که چگونه باید از آن استفاده کرد، ادامه مقاله پی پال چیست را از دست ندهید. احتمالا خودتان هم می‌دانید که پی پال در ایران به واسطه تحریم‌های بین المللی با محدودیت‌هایی مواجه است. برای استفاده از پی پال، خرید یا انتقال و دریافت پول از طریق آن یا باید یک سحاب وریفای شده داشته باشید، یا با استفاده از پی پال نیک پرداخت این کار را انجام بدهید.

افتتاح حساب پی پال

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، برای افتتاح حساب پی پال ، شما به یک کارت بین المللی مثل مستر کارت یا ویزا کارت نیاز دارید و پس از آن همه چیز با آدرس ایمیل شما که کیف پول پی پال روی آن تنظیم شده انجام می‌گیرد. اما به عنوان یک فرد ایرانی که در ایران هم زندگی می‌کنید، احتمالا افتتاح حساب پی پال چندان ساده نخواهد بود. در واقع مشکلات زیادی بر سر راه شما برای افتتاح این حساب وجود خواهد داشت.

شما برای اینکه یک حساب پی پال داشته باشید، باید پاسپورت و مدارک اقامتی خود در کشوری غیر از ایران را به پی پال ارائه بدهید. پس از این مراحل، برای اینکه بتوانید با حساب پی پال خود کار کنید، حتما باید یک کارت بین المللی به آن وصل کنید. به نظر می‌رسد هیچ کدام از مواردی که ذکر شد برای ما ایرانیان ممکن نباشد. اما اگر بخواهیم از پی پال و امکانات آن استفاده کنیم، چه راهی وجود دارد؟

اگر از خدمات نیک پرداخت در زمینه افتتاح حساب پی پال استفاده کنید، به سادگی می‌توانید یک حساب پی پال ریفای شده با مدارک معتبر داشته باشید. فراموش نکنید با مدارک، راهکارها و توصیه‌هایی که نیک پرداخت به شما ارائه می دهد، احتمال لیمیت یا بلاک شدن حساب پی پال شما تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می‌کند.

خرید با پی پال در ایران

سایت‌های بسیاری وجود دارند که به خاطر ایمنی بالا و راحتی فوق‌العاده، برای فروش کالا و خدمات خود از پی پال استفاده می‌کنند. شما قدم اول را برداشته‌اید و می‌دانید پی پال چیست و حالا وقت آن رسیده که یاد بگیرید چطور می‌توانید از این وب سایت‌ها خرید داشته باشید.

برای خرید با پی پال دو راه وجود دارد. راه اول ثبت سفارش خرید با پی پال از طریق نیک پرداخت است و راه دوم این است که خود شما یک حساب پی پال داشته باشید و با استفاده از آن در سایت‌های مختلف پرداخت خود را انجام بدهید. در ادامه هر دو راه را با هم بررسی می‌کنیم.

پی پال چیست

سفارش خرید با پی پال در نیک پرداخت

ثبت سفارش خرید با پی پال در نیک پرداخت راهی بسیار ساده برای کسانی است که نمی‌خواهند دردسر حفاظت از یک حساب پی پال را داشته باشند. نگهداری از حساب پی پال، شارژ حساب پی پال و خرید کالا با استفاده از حساب پی پال خودتان، دردسرهای زیادی دارد. راه ساده‌تر این است که مراحل خرید خدمات از سایت مورد نظر خود را انجام بدهید و گزینه پرداخت با پی پال را انتخاب کنید.

از این مرحله به بعد را می‌توانید به نیک پرداخت بسپارید. پس از ورود به ناحیه کاربری خود، در بخش ثبت سفارش پرداخت با پی پال ، سفارش خود را ثبت می‌کنید و با خیال راحت منتظر پرداخت آن توسط تیم ما باشید.

خرید با پی پال با حساب شخصی

شما ممکن است خودتان یک حساب پی پال داشته باشید و بخواهید با استفاده از موجودی آن خرید کنید. البته به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر تا به حال حساب پی پال نداشته‌اید و برای انجام خرید یا هرکار دیگری قصد افتتاح حساب پی پال را دارید، پیش از هر چیز کاملا درباره اینکه پی پال چیست و استفاده از آن چه محدودیت‌ها و خطراتی برای ما ایرانیان دارد، تحقیق کنید.

در هر صورت اگر خودتان یه حساب پی پال دارید و جوانب احتیاط را در خرج کردن موجودی آن رعایت می‌کنید، می‌توانید با شارژ حساب پی پال خود توسط تیم نیک پرداخت هم پرداخت‌های خود در سایت‌های مختلف را انجام بدهید.

اگر هنوز دقیقا متوجه نشدید که پی پال چیست و چه کارهایی می‌توانید با آن انجام بدهید یا نمی‌دانید پی پال راه حل مناسبی برای انجام پرداخت ارزی شما است یا خیر، با نیک پرداخت تماس بگیرید. ما با بررسی روش‌های پرداخت مختلف، به شما بهترین روش پرداخت را معرفی می‌کنیم. شاید پی پال راه حل مناسب شما باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *