۰۲۱۴۴۰۲۶۵۹۰
دسته بندی وبلاگ

اگر شما ایده کسب درآمد را به صورت آنلاین دوست دارید احتمالا از پی پال به عنوان راهی برای دریافت پول استفاده کرده‌اید. PayPal یکی از رایج‌ترین روش‌های پرداخت برای مشاغل آنلاین است زیرا سریع و ایمن است. ممکن است از میزان سادگی روش‌هایی که می‌توانید با PayPal پول به دست بیاورید، شگفت‌زده شوید. بعضی از این روش‌ها، شامل کارهای کوچک می‌شوند و بعضی دیگر، دربرگیرنده روش‌های کسب درآمد غیرفعال (Passive) هستند. همه این‌ها راه‌هایی هستند که شما می‌توانید به راحتی درآمد کسب کنید.

۸ راه آسان برای کسب درآمد با PayPal

مقاله زیر را بخوانید و ببینید آیا با یکی از این ۸ روش می‌توانید کسب درآمد با PayPal را تجربه کنید یا نه.

در نظرسنجی‌های نقدی شرکت کنید

اگر در طول روز چند دقیقه وقت اضافه دارید و دوست دارید نظر خود را با دیگران در میان بگذارید، می‌توانید زمانی که نظرسنجی‌های آنلاین را انجام می‌دهید، پول دریافت کنید. شرکت‌های نظرسنجی مختلفی وجود دارند که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید اما همه آن‌ها به شما اجازه نمی‌دهند که با PayPal پول به دست بیاورید. هر چه باشد، همه نمی‌خواهند فقط برای کارت‌های هدیه کار کنند.

سایت نظرسنجی Survey Junkie یکی از معتبرترین شرکت‌هایی است که به شما این امکان را می‌دهد که پاداش نقدی بگیرید یا می‌توانید جوایز خود را در عوض کارت‌های هدیه دریافت کنید. سایت دیگری که ممکن است دوست داشته باشید، Swagbucks است. این سایت به شما فرصت می‌دهد که نه تنها با شرکت در نظرسنجی بلکه با بازی کردن، تماشای فیلم‌ها، انجام خرید‌های آنلاین و گشتن در وب، پول کسب کنید. عضویت در تمام این سایت‌ها رایگان است و شما این فرصت را دارید که هر هفته پاداش بگیرید.

بیشتر بخوانید: درآمد اینترنتی بدون سرمایه چگونه ممکن است؟

نویسندگی به صورت آزاد یا پروژه‌ای

کسب درآمد با paypal

اگر از موهبت نویسندگی برخوردار هستید، می‌توانید با نوشتن پست‌های وبلاگ، کتاب‌های الکترونیکی، مقاله‌های سفید (White Papers) و متن‌های تبلیغاتی برای کسب و کارهای B2B یا B2C به کسب درآمد با PayPal بپردازید. برای این کار می‌توانید از پلت‌فرم‌های فریلنسر مانند Fiverr استفاده کنید، این پلت‌فرم‌ها تا ۲۰% از درآمد شما را نگه می‌دارند که به معنی آن است که شما پول کمتری دریافت خواهید کرد علاوه بر این، تمام مشتریان از این پلت‌فرم‌ها برای پرداخت دستمزد شما استفاده نمی‌کنند.

بهترین نکته درباره نوشتن به صورت آزاد یا پروژه‌ای این است که شما برای شروع کار نیاز به تحصیلات و سابقه کاری در زمینه ادبیات و زبان انگلیسی و نویسندگی ندارید. با وجود این، داشتن مدارکی دال بر تحصیلات و صلاحیت به شما کمک خواهد کرد. همه افرادی که از موهبت نویسندگی برخوردار هستند حتی اگر هرگز با آن درآمدی کسب نکرده باشند، می‌توانند با نوشتن درباره حوزه‌های تخصصی خود، درآمد روزانه داشته باشند.

برای ارتقای شغلی خود در زمینه نویسندگی می‌توانید آموزش «کسب درآمد بیشتر از نویسندگی» نوشته هالی جانسون، یک نویسنده‌ فریلنسر موفق که بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار در سال درآمد دارد را بخوانید. هالی تجربه خود را در مورد نحوه پیدا کردن شغل و بهبود کارایی به اشتراک می‌گذارد تا درآمد بالقوه شما را افزایش دهد.

طراحی گرافیک

اگر توانایی انجام طراحی داشته باشید، می‌توانید به کسب درآمد با PayPal بپردازید. اگر شما با سایت Cafepress برای طراحی روی لباس همکاری کنید و کارهای دیگری مانند طراحی وب‌سایت، کارهای گرافیکی و لوگوها برای کسب و کارها‌ی محلی انجام دهید، می‌توانید بلافاصله با PayPal پولتان را دریافت کنید.

می‌توانید عضو یک پلت‌فرم مانند CafePress با مجموعه‌ای از مخاطبان ثابت شوید تا فروشگاه خودتان را باز کنید یا می‌توانید وب‌سایت خود را برای نشان دادن نمونه طراحی‌هایتان یافتن مشتریان هم ایجاد کنید. حتی اگر سایت خود را راه‌اندازی کنید، باز هم می‌توانید از PayPal به عنوان بهترین روش برای پرداخت استفاده کنید.

بازاریابی مشارکتی

اگر یک وب‌سایت یا وبلاگ دارید، یک ابزار عالی برای کسب درآمد از بازاریابی مشارکتی در دست دارید. اگر شما در سایت برای محصولاتی که از آن لذت می‌برید و به دیگران توصیه می‌کنید، لینکی به یکی از وب‌سایت‌های فروش همان محصول قرار دهید، هر بار که یکی از بازدیدکنندگان یک خرید را پس از کلیک روی لینک ارجاع تکمیل ‌کند، شما یک کارمزد کوچک به دست می‌آورید. برای مثال، می‌توانید یک پست درباره لپ‌تاپ موردعلاقه خود بنویسید که حاوی یک لینک وابسته به آن لپ‌تاپ باشد. اگر خوانندگان این لپ‌تاپ را خریداری کنند، شما از هر فروش، چند دلار می‌گیرید.

هر برنامه مشارکتی به طور متفاوتی عمل می‌کند. برخی از فروشندگان، خود، برنامه را اداره می‌کنند و شما می‌توانید لینک را به طور مستقیم از وب‌سایت آن‌ها دریافت کنید. سایر فروشندگان با شبکه‌های وابسته مانند ClickBank، GumRoad یا Shopify برای اداره فروش شریک هستند. اگر به تازگی بازاریابی مشارکتی را شروع کرده‌اید یا اگر در این زمینه از قبل تجربه دارید، باید در مورد نحوه کسب درآمد از طریق توصیه محصولات و خدماتی که دوست دارید، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بیشتر بخوانید: استفاده از پی پال چه مزایایی دارد؟

محصولات را در وب‌سایت خودتان بفروشید

کسب درآمد با پی پال

علاوه بر دریافت درآمد از طریق توصیه محصولاتی که شما از آن‌ها استفاده می‌کنید یا دوست دارید، خودتان می‌توانید محصولاتی را بفروشید. می‌توانید با فروش آنلاین محصولات خود مانند کتاب الکترونیکی، کار هنری، کارهای گرافیکی سفارشی و حتی اسپینر، سود بیشتری کسب کنید. اگر تا به حال، خرید آنلاین انجام داده باشید، احتمالا گزینه «پرداخت پول از طریق PayPal» را در صفحه پرداخت مشاهده کرده‌اید.

شما می‌توانید این گزینه‌ها را به وب‌سایت خود اضافه کنید یا از یک سبد خرید آنلاین مانند Shopify استفاده کنید که به طور خودکار محصولات دیجیتال شما و کالاهای فیزیکی که در یک انبار توزیع ذخیره کرده‌اید را تحویل می‌دهند. اگر وب‌سایت ندارید، می‌توانید وب‌سایت خود را در عرض ۱۰ دقیقه با استفاده از Bluehost و با پرداخت 95/3 دلار در ماه راه‌اندازی کنید.

اگر بخواهیم با صراحت بگوییم، شما از یک وب‌سایت جدید تا زمانی که مخاطبان خود را جلب کنید، درآمد نخواهید داشت. با صبر و کار بیشتر، امکان به دست آوردن بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار دارید؛ مانند میشل که از سایت خود «Making Sense of Cents» چنین درآمدی دارد.

نسخه‌بردار شوید

با داشتن شغلی مانند نسخه‌برداری هم می‌توان به کسب درآمد با PayPal پرداخت. سایت‌هایی مانند TranscribeMe! به شما برای تبدیل نوارهای صوتی ضبط‌شده مشتریان حقوقی و پزشکی به متن نوشتاری، پول می‌دهند. پرداخت‌ها به صورت هفتگی هستند و شما می‌توانید با ۲۰ دلار برای تبدیل هر یک ساعت فایل صوتی به متن شروع کنید. اگر یک نسخه‌بردار حقوقی یا پزشکی باشید که گواهی‌نامه رسمی این کار را هم داشته باشید، حقوق شروع شما می‌تواند بالاتر باشد.

شروع کار با سایت‌های نسخه‌بردار مانند TranscribeMe! بعد از گذراندن آزمونی که مهارت‌های شما را اثبات کند، رایگان است. اگر بخواهید بیشتر در مورد نحوه تبدیل شدن به یک نسخه‌بردار بدانید، می‌توانید سایت Transcribe Anywhere را بررسی کنید.

خرید آنلاین با Ebates

راه دیگر برای کسب درآمد با PayPal خرید از Ebates است. شما در این روش برای پول درآوردن، باید پول خرج کنید اما می‌توانید بسته به سیاست برگشت پول نقد به میزان ۱ تا ۴۰ درصد از هر خرید آنلاین، پول نقد به دست بیاورید. با توانایی کسب پول نقد در بیش از ۲۰۰۰ فروشگاه آنلاین، هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید به طور روزمره از خرید آنلاین پول نقد بگیرید.

Ebates زمانی که میزان پاداش شما به ۵ دلار برسد، مبلغ را هر سه ماه یک بار از طریق PayPal پرداخت می‌کند. اعضای جدید Ebates هم می‌توانند یک پاداش نقدی ۱۰ دلاری در اولین خرید خود دریافت کنند. علاوه بر پرداخت پول توسط PayPal، ممکن است شما ترجیح دهید که یک «چک با مبلغ بالا» را به طور رایگان دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: همکاری سایت Paypal با گوگل برای سهولت پرداخت‌ ها

یک دستیار مجازی شوید

کسب درآمد با paypal

اگر یک دستیار مجازی شوید، می‌توانید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. این موقعیت شغلی می‌تواند اشکال مختلفی داشته باشد. برای مثال، می‌توانید یک وب‌سایت را با بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت برای موتورهای جست‌وجو مدیریت کنید، حساب‌های پست الکترونیکی را مدیریت کنید یا بر شبکه‌های اجتماعی موجود در رسانه‌های اجتماعی نظارت داشته باشید. هر مشتری نیازهای متفاوتی دارد و ممکن است به طور تمام‌وقت یا تمام‌وقت به دنبال استخدام یک فرد باشد.

اگر با رسانه‌های اجتماعی آشنایی دارید، می‌توانید از گردانندگان وبلاگ موردعلاقه خودتان بپرسید که آیا به یک دستیار مجازی رسانه‌های اجتماعی برای مدیریت توئیت‌ها یا گروه‌های فیس‌بوک نیاز دارند؟ این‌ها کارهایی هستند که صاحب وبلاگ قصد دارد برای رسیدن به مخاطبان گسترده‌تر، انجام دهد اما ممکن است کار بسیار پرمشغله‌ای باشد.

اگر می‌خواهید شغلی در زمینه دستیار مجازی داشته باشید، دوره‌های آموزشی مختلفی که توسط افراد خبره مانند Kayla ایجاد می‌شوند را بررسی کنید. او این دوره آموزشی را ایجاد کرده است تا به دیگران کمک کند از موفقیت وی به عنوان یک دستیار مجازی یاد بگیرند. او در حال حاضر حدود ۱۰۰۰۰ دلار در ماه درآمد دارد!

اگر به فکر کسب درآمد با PayPal هستید اما نگران خدمات پی پال در ایران هستید نگرانی را فراموش کنید و از خدمات پی پال نیک پرداخت استفاده کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *