شارژ اکانت گوگل ادز

وقتی کاربران برای پیدا کردن یک کالا یا سرویس خاص به سراغ تلفن همراه یا رایانه خود می‌روند، یکی از بهترین راه‌های دیده شدن در گوگل برای هر کسب و کار آنلاینی، تبلیغات در گوگل است. سرویس تبلیغات کلیکی گوگل که پیش از این با نام Google Adwords شناخته می‌شد و در حال حاضر با نام Google Ads فعالیت می‌کند، بهترین راه دیده شدن در صفحه اول گوگل است. اما برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی در این سرویس، نیاز به شارژ حساب گوگل ادز خود دارید.

شارژ حساب گوگل ادز

گوگل راه‌های زیادی برای شارژ حساب ادز پیش پای شما قرار نداده است. بهترین راه برای این کار،‌ استفاده از پرداخت ارزی توسط کارت‌هایی است که به سیستم ویزا کارت یا مستر کارت متصل هستند. یکی از راهکارهایی که نیک پرداخت، به عنوان ارائه دهنده راهکارهای پرداخت ارزی در کشور، می‌تواند به کسب و کارهای آنلاین ارائه دهد، شارژ حساب گوگل ادز یا همان گوگل ادوردز است که کمک بزرگی به رشد کسب و کار شما خواهد کرد.

شرایط شارژ اکانت Google Ads

اگر قصد دارید از خدمات نیک پرداخت برای شارژ اکانت تبلیغات گوگل خود استفاده کنید، می‌توانید از پایین همین صفحه وارد پنل کاربری خود شده و با ورود به بخش ویژه این سرویس، سفارش خود را ثبت کنید. با توجه به محدودیت‌های موجود در شارژ حساب گوگل ادز، مبلغ سفارش شما باید حداقل ۵۰۰ دلار باشد که می‌توانید معادل ریالی آن را از طریق کارت‌های متصل به شبکه شتاب پرداخت کنید.