02144026590

نقد کردن پی پال و درآمد ارزی

خانه » نقد کردن پی پال و درآمد ارزی

نقد کردن پی پال و موجودی حساب‌های ارزی فریلنسرها

پی پال

پی پال

وب مانی

وب مانی

سرویس نقد کردن درآمد ارزی نیک پرداخت، راهی مطمئن برای تبدیل درآمد ارزی به ریال! در کم‌تر از ۳ ساعت با شما تسویه حساب می‌کنیم...

کسب درآمد ارزی یک طرف و مشکلات نقد کردن درآمد ارزی در ایران یک طرف دیگر! نقد کردن این نوع درآمد در کشوری که با تحریم‌ها و محدودیت‌های مختلف بانکی و غیر بانکی سر و کار دارد، کار دشواری به نظر می‌رسد. با این وجود اصلا برای چه باید به دنبال کسب درآمد ارزی برویم؟ در واقع با وجود مشکلاتی که در راه نقد کردن پی پال وجود دارد، شاید بهتر است اصلا سراغ آن نرویم.

اما اگر یک مجموعه بتواند تمام موانع موجود در راه نقد کردن پی پال  و درآمد ارزی را از پیش روی شما بردارد، آن وقت ماجرا کاملا متفاوت می‌شود. کسب درآمد ارزی علاوه بر منفعت شخصی، برای کشور هم سودآور است. وقتی درآمد ارزی دارید، یعنی برای کشور  ارز آوری داشته‌اید و در عین حال سود بهتری هم برای خودتان به دست آورده‌اید. البته حتما می‌دانید که رایج‌ترین راه برای دریافت درآمد ارزی از طریق پی پال است و برای نقد کردن پی پال و استفاده از آن در داخل ایران باید به دنبال یک راهکار ارزی باشید.

اگر به این صفحه از سایت نیک پرداخت آمده‌اید احتمالا یک فریلنسر هستید یا شاید دوست دارید درباره نحوه کسب و نقد کردن درآمد ارزی اطلاعاتی به دست بیاورید. یک فریلنسر به صورت دورکاری با شرکت یا موسسه‌ای در خارج از کشور یا با به صورت پروژه‌ای با وب سایت‌هایی مثل Envato یا 99Design همکاری می‌کند. در هر دو صورت، درآمدی که از این سایت‌ها به دست می‌آید، درآمد ارزی و معمولا در حساب پی پال است و برای اینکه به صورت ریال در حساب شما قرار بگیرد، باید موجودی پی پال خود را نقد کنید.

درست آمده‌اید، این صفحه همان جایی است که برای نقد کردن پی پال شما را به سرویس نقد کردن درآمد ارزی نیک پرداخت هدایت می‌کند.

نقد کردن درآمد ارزی با نیک پرداخت

موانعی بر سر راه جهانی شدن کسب و کارها یا استعدادهای ایرانی قرار گرفته است. این موانع به واسطه محدودیت‌های مالی و ارزی بین المللی است که بر سیستم بانکی کشور اعمال شده است. یکی از اهداف مهم نیک پرداخت برداشتن این موانع است. با وجود تمام این موانع، هنوز هم گروه‌های زیادی در ایران حضور دارند که در بازارهای جهانی حضور دارند و از راه‌های مختلف درآمد ارزی کسب می‌کنند.

درآمد ارزی به یک حساب بین المللی و معمولا به حساب‌های الکترونیکی مثل حساب پی پال افراد واریز می‌شود. تصور کنید یک فریلنسر تمام موانع را از سر راه برداشته و حالا با آخرین مانع به نام نقد کردن موجودی پی پال روبرو است

ما در نیک پرداخت برای این مرحله، آماده باز کردن گره کار شما هستیم. برای نقد کردن پی پال یا موجودی هر حساب ارزی دیگر خود، تنها با ثبت یک تیکت و دریافت اطلاعات حساب پی پال یا وب مانی یا هر حساب ارزی دیگر از ما، در ازای مبلغ واریز شده ریال دریافت می‌کنید. تسویه حساب با شما در سریع‌ترین زمان ممکن و در اکثر مواقع در کم‌تر از چند ساعت صورت می‌گیرد. فراموش نکنید، تنها با امکان نقد کردن درآمد ارزی است که یک کسب و کار می‌تواند در سطح بین المللی خودی نشان بدهد.

نقد کردن پی پال

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، درآمد ارزی افراد در بیشتر مواقع به حساب پی پال آن‌ها واریز می‌شود. از این رو، نیک پرداخت خدمات خاصی را برای نقد کردن پی پال و تبدیل موجودی این حساب‌ها به ریال در نظر گرفته است. البته ما حتی فکر پیش نیازهای این ماجرا را هم کرده‌ایم و می‌توانید برای حضور در سطح بین المللی با خدمات افتتاح حساب پی پال نیک پرداخت، با قدرت و بدون هیچ نگرانی وارد این عرصه شوید.

نقد کردن موجودی حساب پی پال با استفاده از خدمات نیک پرداخت کار بسیار ساده‌ای است. با ورود به پنل کاربری خود می‌توانید با ثبت یک تیکت پشتیبانی از قیمت خرید پی پال ما در آن لحظه با خبر شوید و پس از تایید همکاران ما، برای نقد کردن پی پال خود، موجودی حساب پی پال را به حساب پی پال ما منتقل کنید. پس از این اتفاق در سریع‌ترین زمان ممکن، معادل ریالی دلار پی پال به حساب شما واریز خواهد شد.

پشتیبانی خوب نیک پرداخت در کنار رفتار حرفه‌ای و تسویه حساب سریع، تجربه‌ای خوب و متفاوت از نقد کردن پی پال یا درآمد ارزی در هر صورت دیگری، برای شما به جا خواهد گذاشت. تسویه حساب برای نقد کردن درآمد ارزی در بیشتر موارد کم‌تر از سه ساعت زمان می‌برد، اما به شما قول می‌دهیم در کم‌تر از ۲۴ ساعت حتما پول نقد در حساب شما باشد!

مزایای سرویس نقدکردن نیک پرداخت

نرخ بالای خرید

نیک پرداخت موجودی حساب های ارزی شما را به بالاترین نرخ بازار خریداری می کند

پاسخگویی ۲۴ساعته

۲۴ ساعته آمادگی پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های شما در زمینه نقد کردن درآمد ارزی هستیم

خرید موجودی انواع حساب ها

موجودی انواع مختلف حساب های ارزی اینترنتی شما را خریداری می کنیم

بدون محدودیت

هیچ محدودیتی برای مقدار ارزی که می‌خواهید به ما بفروشید نداریم

خرید ارز های مختلف

موجودی هر حساب ارزی که داشته باشید را نقد می‌کنیم

تضمین خرید

این تضمین را به شما می دهیم طبق قوانین سایت، همیشه خریدار ارزهای اینترنتی شما باشیم

تسویه سریع

تسویه حساب و انتقال وجه ریالی به حساب شما در کم‌تر از ۳ ساعت

مشاوره رایگان

راهنمایی و مشاوره رایگان به صورت آنلاین و تلفنی در رابطه با نقد کردن درآمد ارزی شما

بدون کارمزد

نقد کردن موجودی حساب‌های ارزی شما و تسویه آن بدون کارمزد اضافی