پرداخت هزینه خرید هاست و سرور از شرکت های خارجی

به عنوان یک کسب و کار آنلاین یا مجموعه‌ای که در فضای اینترنت فعالیت دارد، دسترسی به سرویس‌های هاستینگ، خصوصا هاست خارجی یا سرور خارجی یکی از ملزومات پیشبرد کار شما خواهد بود. ممکن است انتظاراتی از هاست یا سرور خود داشته باشید که شرکت‌های هاستینگ ایرانی نتوانند آن را برآورده کنند، بنابراین مجبور هستید برای رسیدن به خواسته خود به خرید هاست خارجی رو بیاورید. قیمت ارائه خدمات در شرکت‌های هاستینگ هم به خاطر رقابت شدید در عرصه بین المللی، در برخی موارد به صرفه‌تر است یا ارزش و امکانات بیشتری نسبت به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید به دست می‌آورید.

راه های خرید هاست و سرور خارجی

اما شاید خرید هاست خارجی کار چندان راحتی نباشد. دور افتادن کسب و کارهای ایرانی از سیستم‌های پرداخت ارزی بین المللی باعث می‌شود تا کار پرداخت هزینه خرید هاست خارجی چندان راحت نباشد. اما ما در نیک پرداخت این توانایی را داریم تا با سرویس پرداخت با پی پال که ارائه می‌دهیم، هزینه هاست خارجی شما را به راحتی پرداخت کنیم. البته این خدمات تنها به خرید هاست خارجی محدود نمی‌شود و امکاناتی مثل خرید سرور و لایسنس های مختلف هم با استفاده از درگاه پی پال برای شما قابل خرید هستند.

البته برخی از سایت‌های خارجی که خدمات خود را به گونه‌ای متفاوت و با دریافت مدارک هویتی ارائه می‌دهند، با مشکلاتی مواجه خواهد شد. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم پیش از ثبت سفارش، حتما درباره امکان پرداخت هزینه برای خرید هاست خارجی یا سرور خارجی با همکاران ما مشورت کنید.

خرید سرور خارجی و هاست خارجی

خدمات نیک پرداخت در زمینه پرداخت هزینه خرید سرور و هاست خارجی

در نیک پرداخت خدمات متفاوتی در زمینه ارائه راهکار برای پرداخت مربوط به خدمات هاستینگ (خرید سرور خارجی و هاست خارجی) انجام می‌شود:

خدمات هاستینگ پرداخت ارزی

خرید هاست از سایت‌های معتبر خارجی

خدمات هاستینگ پرداخت ارزی

خرید و ثبت دامنه مورد درخواست شما

خدمات هاستینگ پرداخت ارزی

خرید سرور خارجی از بزرگ‌ترین سرویس دهنده ها

خدمات هاستینگ پرداخت ارزی

خرید انواع مختلف لایسنس

خدمات هاستینگ پرداخت ارزی

وریفای اکانت در سایت های ارائه دهنده هاست و سرور

خدمات هاستینگ پرداخت ارزی

پرداخت هزینه سرورهای مجازی و اختصاصی در دیتاسنترها

در تمامی موارد خرید با پی پال یا پرداخت ارزی آنلاین از انواع دیگر، نیک پرداخت تنها به عنوان پرداخت کننده سفارش ثبت شده توسط شما عمل می کند. بنابراین لازم است پیش از ثبت سفارش نسبت به وب سایتی که از آن قصد خرید خدمات دارید، تحقیق کرده و از اعتبار آن اطلاع کسب کنید. البته تیم نیک پرداخت حتما در صورت برخورد با موارد مشکوک به شما اطلاع خواهند داد.