پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس

پرداخت هزینه آزمون آیلتس یکی از خدمات نیک پرداخت است که می‌تواند برای بسیاری از افراد کارآمد باشد. چه بخواهید به کشور دیگری مهاجرت کنید یا بخواهید برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های معتبر اقدام کنید، به مدرک آیلتس نیاز دارید. البته این آزمون در ایران هم انجام می‌شود، اما اگر زمان برگزاری آن در ایران برای شما مناسب نباشد یا به هر دلیلی دوست داشته باشید در خارج از ایران آزمون آیلتس بدهید، باید هزینه آزمون را از درگاه‌های پرداخت آنلاین ارزی انجام بدهید. ما در نیک پرداخت آماده‌ایم تا پرداخت هزینه آزمون آیلتس را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و خیلی مطمئن انجام بدهیم. شما ترجیح می‌دهید کجای دنیا آزمون آیلتس بدهید؟

آزمون تافل - پرداخت هزینه

آیلتس چیست؟

IELTS یا همان International English Language Testing System، همان طور که از نام آن پیدا است، به معنی سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است. این آزمون یکی از معتبرترین آزمون‌های بررسی دانش زبان انگلیسی در سراسر جهان است. یک آزمون زبان انگلیسی از قلب بریتانیا که دانشگاه‌ها و موسسات زیادی در سراسر دنیا آن را قبول دارند. در واقع با پرداخت هزینه آزمون آیلتس شما راه خود را برای دریافت پذیرش از خیلی از دانشگاه‌ها و سفارتخانه‌های سراسر دنیا باز کرده‌اید. این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

بخش‌های آزمون آیلتس

IELTS Listening

Listening

IELTS-Reading

Reading

IELTS-Writing

Writing

IELTS-Speaking

Speaking

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدن، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است. همانطور که از نام بخش‌های مختلف آیلتس مشخص است، ۴ مهارت اصلی شما در یک زبان، در آزمون آیلتس به زبان انگلیسی سنجیده می‌شود. پس از پایان آزمون، برای هر بخش نمره‌ای جدا در نظر گرفته می‌شود که هر کدام روی نمره نهایی شما تاثیرگذار هستند.

ممکن است دانشگاه یا هر موسسه دیگری که از شما نمره آیلتس خواسته، برای هر مهارت هم حداقل نمره‌ای در نظر گرفته باشد. به عنوان مثال بگویند که نمره شما در مهارت مکالمه نباید پایین‌تر از ۷ باشد.

روز امتحان آیلتس چه اتفاقی می‌افتد؟

امتحان آیلتس با پاسخ به سوالات مهارت شنیدن یا Listening آغاز شده و پس از پاسخ به سوالات بخش Reading با مهارت Writing به پایان می‌رسد. مهارت Speaking یا مکالمه شما هم در امتحانی جداگانه و در حضور یک ممتحن صورت می‌گیرد. تاریخ و زمان تست Speaking شما در همان روز امتحان به شما اعلام می‌شود. این تاریخ از عصر همان روز امتحان تا ۵ روز بعد از آن، متغیر است.

آزمون تافل - پرداخت هزینه
آزمون تافل - پرداخت هزینه

پرداخت هزینه آزمون آیلتس با نیک پرداخت چگونه است؟

تاریخ و محل برگزاری آزمون را تعیین کنید و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس را به ما بسپارید. برای این کار باید وارد پنل کاربری شده و درخواست خود را ثبت کنید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به کارتان رسیدگی می‌کنیم و بدون هیج اشکالی شما را در آیلتس ثبت نام می‌کنیم.