۷ روز هفته، ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید
۷ روز هفته، ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید
freelancer

نقد کردن درآمد ارزی فریلنسرها

کسب درآمد ارزی یک طرف و مشکلات نقد کردن درآمد ارزی در ایران یک طرف دیگر! نقد کردن این نوع درآمد در کشوری که با تحریم‌ها و محدودیت‌های مختلف بانکی و غیر بانکی سر و کار دارد، کار دشواری به نظر می‌رسد. با این وجود اصلا برای چه باید به دنبال کسب درآمد ارزی برویم؟ در واقع با وجود مشکلاتی که در راه نقد کردن ارزهایی مثل وب مانی و پی پال وجود دارد، شاید بهتر است اصلا سراغ آن نرویم.

اما اگر یک مجموعه بتواند تمام موانع موجود در راه نقد کردن درآمد ارزی را از پیش روی شما بردارد، آن وقت ماجرا کاملا متفاوت می‌شود. کسب درآمد ارزی علاوه بر منفعت شخصی، برای کشور هم سودآور است. وقتی درآمدی خارج از کشور دارید، یعنی برای کشور ارز آوری داشته‌اید و در عین حال سود بهتری هم برای خودتان به دست آورده‌اید. البته حتما می‌دانید که رایج‌ترین راه برای دریافت درآمد ارزی از طریق کیف پول الکترونیکی مانند وب مانی و پی پال است و برای نقد کردن و استفاده از آن در داخل ایران، باید به دنبال یک راهکار ارزی باشید.

اگر به این صفحه از سایت نیک پرداخت آمده‌اید احتمالا یک فریلنسر هستید یا شاید دوست دارید درباره نحوه کسب و نقد کردن درآمد ارزی اطلاعاتی به دست بیاورید. یک فریلنسر به صورت دورکاری با شرکت یا موسسه‌ای در خارج از کشور یا با به صورت پروژه‌ای با وب سایت‌هایی مثل Envato یا 99Design همکاری می‌کند. در هر دو صورت، درآمدی که از این سایت‌ها به دست می‌آید، درآمد ارزی و معمولا در حساب الکترونیکی است و برای اینکه به صورت ریال در حساب شما قرار بگیرد، باید موجودی آن را نقد کنید.

این صفحه همان جایی است که شما را به سرویس نقد کردن درآمد ارزی نیک پرداخت هدایت می‌کند.

نرخ مناسب خرید
نرخ مناسب خرید

بهترین نرخ نقدی درآمد ارزی را به شما ارائه می‌دهیم.

پشتیبانی حرفه‌ای ۲۴ ساعته
پشتیبانی حرفه‌ای ۲۴ ساعته

پاسخگوی شما عزیزان در تمامی ساعات شبانه‌روز هستیم.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

آماده مشاوره رایگان به شما هستیم.

بدون محدودیت
بدون محدودیت

هیچ محدودیتی درباره حجم نقد کردن دلار وجود ندارد.

تضمین خرید
تضمین خرید

مطمئن باشید همیشه آماده نقدکردن درآمد شما هستیم.

تسویه سریع
تسویه سریع

در کم‌تر از ۳ ساعت با شما تسویه می‌کنیم.

contact page image

نقد کردن درآمد ارزی با نیک پرداخت

موانعی بر سر راه جهانی شدن کسب و کارها یا استعدادهای ایرانی قرار گرفته است. این موانع به واسطه محدودیت‌های مالی و ارزی بین المللی است که بر سیستم بانکی کشور اعمال شده است. یکی از اهداف مهم نیک پرداخت برداشتن این موانع است. با وجود تمام این موانع، هنوز هم گروه‌های زیادی در ایران حضور دارند که در بازارهای جهانی حضور دارند و از راه‌های مختلف درآمد ارزی کسب می‌کنند.

درآمد ارزی به یک حساب بین المللی و معمولا به حساب‌های الکترونیکی مثل حساب وب مانی و پی پال افراد واریز می‌شود. تصور کنید یک فریلنسر تمام موانع را از سر راه برداشته و حالا با آخرین مانع به نام نقد کردن موجودی حساب الکترونیکی خود روبرو است.

ما در نیک پرداخت برای این مرحله، آماده باز کردن گره کار شما هستیم. برای نقد کردن وب مانی و پی پال یا موجودی هر حساب ارزی دیگر خود، تنها با ثبت یک تیکت و دریافت اطلاعات کیف پول حساب الکترونیکی از ما، در ازای مبلغ واریز شده ریال دریافت می‌کنید. تسویه حساب با شما در سریع‌ترین زمان ممکن و در اکثر مواقع در کم‌تر از چند ساعت صورت می‌گیرد. فراموش نکنید، تنها با امکان نقد کردن درآمد ارزی است که یک کسب و کار می‌تواند در سطح بین المللی خودی نشان بدهد.

نقد کردن موجودی حساب الکترونیکی

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، درآمد ارزی افراد در بیشتر مواقع به کیف پول الکترونیکی آن‌ها واریز می‌شود. از این رو، نیک پرداخت خدمات خاصی را برای نقد کردن درآمد ارزی و تبدیل موجودی این حساب‌ها به ریال در نظر گرفته است. البته ما حتی فکر پیش نیازهای این ماجرا را هم کرده‌ایم و می‌توانید برای حضور در سطح بین المللی با خدمات افتتاح حساب نیک پرداخت، با قدرت و بدون هیچ نگرانی وارد این عرصه شوید.

نقد کردن موجودی ارزی حساب‌های الکترونیکی شما با استفاده از خدمات نیک پرداخت، کار بسیار ساده‌ای است. با ورود به پنل کاربری خود می‌توانید با ثبت یک تیکت پشتیبانی از قیمت خرید ما در آن لحظه با خبر شوید و پس از تایید همکاران ما، برای نقد کردن موجودی خود، آن را به حساب‌های ما منتقل کنید. پس از این اتفاق در سریع‌ترین زمان ممکن، معادل ریالی درآمدتان به حساب شما واریز خواهد شد.

contact page image

پشتیبانی خوب نیک پرداخت در کنار رفتار حرفه‌ای و تسویه حساب سریع، تجربه‌ای خوب و متفاوت از نقد کردن درآمد ارزی در هر صورت دیگری، برای شما به جا خواهد گذاشت. تسویه حساب برای نقد کردن درآمد ارزی در بیشتر موارد کم‌تر از سه ساعت زمان می‌برد، اما به شما قول می‌دهیم در کم‌تر از ۲۴ ساعت حتما پول نقد در حساب شما باشد!