۷ روز هفته، ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید
nft

ساخت توکن NFT

اگر خبرهایی مانند خرید و فروش و سرمایه‌گذاری روی توکن‌های NFT از سمت هنرمندان، باشگاه‌های ورزشی یا حتی سلبریتی‌های سینما و گیم به گوش‌تان خورده و شما را به این حوزه علاقه‌مند کرده، به این صفحه خوش آمدید. شما نیز می‌توانید به عنوان تصویرساز، هنرمند، عکاس و ... از فروش آثار هنری خود به صورت NFT کسب درآمد کنید.

توکن NFT چیست و چه کاربردی دارد؟‌

NFT نمایشی دیجیتالی از دارایی‌های منحصر به فرد افراد است. این دارایی به سازندگان این امکان را می‌دهد تا هنر، کالاهای فیزیکی و دیجیتالی، کالاهای قابل جمع‌آوری مانند تصاویر، نقاشی، فیلم و انیمیشن، عکس، آلبوم‌های موسیقی، بلیط مسابقات یا هر نوع دارایی دیگر را در فضای بلاکچین معامله کنند. به این توکن‌ها، توکن‌های غیرمثلی نیز می‌گویند، زیرا دارایی‌های دیجیتالی هستند که مشابه یکدیگر نیستند.

ما در نیک پرداخت می‌توانیم آثار هنری و منحصر به فرد شما را به راحتی به NFT تبدیل کرده و به فروش برسانیم. اگر به دنبال کسب درآمد از فروش آثار هنری فیزیکی و دیجیتال خود به صورت NFT هستید، می‌توانید روی سرویس NFT نیک پرداخت حساب کنید. نقد کردن درآمدهای ارزی شما نیز دیگر تخصص ماست.

قصد تبدیل و فروش آثار هنری‌ام به NFT را دارم
contact page image

پلتفرم‌های فروش توکن NFT

اگر به طراحی و فروش این توکن علاقه‌مند هستید، باید گفت پلتفرم‌های مختلفی برای ایجاد و فروش توکن‌های NFT وجود دارد که به کاربران خود اجازه می‌دهد توکن‌های NFT شخصی خود را بفروشند. نیک پرداخت نیز می‌تواند از صفر تا صد این کار یعنی تبدیل آثار هنری شما به توکن NFT، فروش این توکن‌ها و واریز مستقیم وجه آن به حساب‌تان را بر عهده بگیرد

Rarible
OpenSea
InfiNFT
Mintbase
Cargo

تعدادی از توکن‌های مشهور فروخته شده

CryptoPunks
Decentraland
Jack Dorsey first tweet
Lebron James token
ricky and morty
Terra Virtua Fancave

آخرین مطالب آموزشی و خبری وبلاگ

اینجا تیم تولید محتوای نیک پرداخت، برای شما محتوای آموزشی جذاب و جدیدترین اخبار حوزه تکنولوژی پرداخت را آماده می‌کند.