۷ روز هفته، ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید
special-services-for-hostings

خدمات ویژه نیک پرداخت برای شرکت‌های هاستینگ ایرانی

شرکت‌های هاستینگ ایرانی برای تامین نیازهای مشتریان خود به پرداخت‌های آنلاین ارزی منظم وابسته هستند. ما در نیک پرداخت می‌دانیم که انجام این پرداخت‌ها تا چه اندازه برای شما اهمیت دارد و ممکن است حتی لحظه‌ای تاخیر یا یک اشتباه کوچک چه ضربه‌ای به کسب و کار شما وارد کند. برای همین حساب شرکت‌های هاستینگ را کاملا از بقیه کارها جدا کرده‌ایم. با اختصاص پشتیبان اختصاصی، ارائه API جهت کنترل قیمت فروش خدمات شما روی وب سایت شرکت و امکانات ویژه دیگر، کار را برای شما خیلی راحت‌تر از همیشه کرده‌ایم. در نیک پرداخت ضریب اشتباه را به پایین‌ترین حد ممکن رسانده‌ایم و سرعت انجام سفارش را به صورت باور نکردنی افزایش داده‌ایم.

چرا باید پرداخت‌های خود را به نیک پرداخت بسپارید؟

پرداخت ارزی مربوط به شرکت های هاستینگ، با بقیه پرداخت ها متفاوت است. همه چیز باید سریع، دقیق و بدون کوچک‌ترین اشکال انجام شود. ما همه راه‌ها را بلدیم و حساسیت‌های کار شرکت‌های هاستینگ را درک می‌کنیم. پس هیچ چیز غیر ممکنی وجود ندارد. با خیال راحت می‌توانید پرداخت‌های خود را به ما بسپارید.
تخصیص پشتیبان اختصاصی

تخصیص پشتیبان اختصاصی

پشتیبانی حرفه‌ای ۲۴ ساعته و بدون وقفه

پشتیبانی حرفه‌ای ۲۴ ساعته و بدون وقفه

ارائه API جهت کنترل قیمت روی سایت

ارائه API جهت کنترل قیمت روی سایت

قیمت‌های ویژه برای شرکت‌های هاستینگ

قیمت‌های ویژه برای شرکت‌های هاستینگ

contact page image

خدمات ویژه ما چه هستند؟

ارائه API یکی از خدمات ویژه‌ای است که می‌تواند تا حد زیادی جلوی ضرر و زیان شما به واسطه نوسانات ارز را بگیرد. همچنین با دسترسی به این امکان دیگر نیازی به ایجاد تغییرات مداوم روی اطلاعات مربوط به قیمت خدمات خود نخواهید داشت.

ما از نگرانی‌های شما درباره حفظ اطلاعات شخصی و شرکتی شما آگاهیم، بنابراین تاکید بالایی بر رازداری نیروهای خود و حفظ اطلاعات به صورت طبقه‌بندی شده داریم. همچنین شما می‌توانید برای سرعت بیشتر در دریافت خدمات پرداخت ارزی در نیک پرداخت، با ارائه رزومه خود، امکانی ایجاد کنید که تسویه پرداخت‌های شما تا ۴۸ ساعت پس از انجام سفارش انجام شود.

تماس سریع با کارشناس ما

اگر دوست دارید از خدمات ویژه نیک پرداخت برای پرداخت‌های شرکت خود استفاده کنید یا هر سوالی دارید، فرم زیر را پر کنید، خیلی زود با شما تماس می‌گیریم.
نامتان را وارد نکردید.
نام خانوادگیتان را وارد نکردید.
شماره موبایل را وارد نکردید.
پیام خود را وارد کنید.