۷ روز هفته، ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید
۷ روز هفته، ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید
webmoney

خرید و فروش وب مانی، ساخت اکانت و شارژ حساب وب مانی

وب مانی چیست؟

وب مانی یک سیستم پرداخت بین‌المللی آنلاین است که پرداخت‌هایی را که اغلب ما ایرانی‌ها نمی‌توانیم انجام دهیم، ممکن می‌کند. قصه‌ی وب مانی از روسیه شروع شد، اما حالا در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. در انتهای دهه‌ی ۹۰ بحران مالی در روسیه چنان شدت گرفته بود که آن‌ها برای انتقال دلار و پرداخت ارزی تصمیم به ایجاد یک پلتفرم موازی گرفتند. اسم این پلتفرم را وب مانی گذاشتند. پس از گذشت چند دهه حالا وب مانی توسعه پیدا کرده و به کاربرانش امکانات بسیاری می‌دهد. به کمک وب مانی می‌توان انواع پرداخت‌های آنلاین را انجام داد. خرید کالا و خدمات، ثبت‌نام در آزمون‌ها و مسابقات، انتقال پول و هر نوع تراکنش مالی بین‌المللی به کمک وب مانی ممکن می‌شود.

چرا وب مانی برای ما ایرانی‌ها مهم است؟

خیلی از سیستم‌های پرداخت و درگاه‌های اینترنتی به دلیل تحریم به ایرانی‌ها خدمات ارائه نمی‌دهند. اما وب مانی به‌واسطه‌ی روس بودن، برای ایرانیان مشکلی ایجاد نمی‌کند و می‌توان از همه‌ی امکانات آن استفاده کرد. پول موجود در حساب‌های وب مانی را به‌راحتی می‌توان به ریال ایران تبدیل کرد. ساده‌ترین راه برای این کار استفاده از صرافی‌های آنلاین است. شما می‌توانید در صرافی‌هایی مثل نیک پرداخت به راحتی با ریال، وب مانی بخرید و یا برعکس ارز وب مانی خود را به ریال تبدیل کنید.

انجام تراکنش‌های مالی در وب مانی رایگان نیست و کارمزد اندکی دارد. این کارمزد ۰/۸ درصد حجم انتقالات است و حداکثر تا ۵۰ دلار بر حسب حجم تراکنش بالا می‌رود.

تنها مشکلی که بر سر راه قرار دارد، شارژ حساب وب مانی به دلیل عدم دسترسی به حساب‌های بین‌المللی در ایران است. با وجود نیک پرداخت و استفاده از خدمات شارژ حساب وب مانی یا به اصطلاح خرید وب مانی ، این مشکل هم به راحتی قابل‌حل است.

خرید و فروش وب مانی
contact page image contact page image
contact page image contact page image

با وب مانی چه کارهایی می‌شود کرد؟

با داشتن دلار/یوروی وب مانی شما می‌توانید از هر وبسایتی که درگاه پرداخت وب مانی دارد خرید و یا از خدمات آن استفاده کنید. از پرداخت بلیط کنسرت و خرید بلیط قطار و هواپیما گرفته تا ثبت‌نام در آزمون و خرید اینترنتی. خریداران هاست، دامنه و گیم از مهم‌ترین مشتری‌های وب مانی هستند.

اگر فریلنسر هستید یا نیاز به انتقال پول در سطح بین‌المللی دارید، بهترین انتخاب برای شما وب مانی است. وب مانی بر خلاف خیلی از سیستم‌های پرداخت بین‌المللی دیگر مثل پی پال، حساب ایرانی‌‌ها را نبسته یا مشکلی در این راه ایجاد نکرده است.

شارژ حساب وب مانی

وب مانی از چه ارزهایی پشتیبانی می‌کند؟

پشتیبانی وب مانی به دلار و یورو محدود نمی‌شود. شما می‌توانید روی اکانت خودتان کیف پول‌های مختلفی داشته باشید که هر کدام ارز ویژه‌ای را پشتیبانی می‌کنند. برای شارژ هر کدام از این کیف پول‌ها کافی است آدرس آن را به ما بدهید. کیف پول‌های مختلف وبمانی از این قرارند:‌

contact page image contact page image

چطور کار با وب مانی را شروع کنیم؟

برای آغاز به کار با وب مانی پیش از هرچیز باید در سایت این شرکت حساب باز کنید. با رفتن به سایت wmtransfer.com و ورود به بخش ثبت‌نام می‌توانید خیلی راحت کارتان را شروع کنید. در این مرحله ثبت‌نام تنها با شماره موبایل انجام می‌شود.

بعد از آن به سراغ ساخت کیف پول وب مانی می‌روید و ارز مورد نظر خود (دلار، یورو و غیره) را انتخاب می‌کنید.

برای شارژ حساب وب مانی راه‌های متفاوتی وجود دارد. می‌توان از مسترکارت و پی‌پال استفاده کرد، یا مستقیما به بانک رفت. در ایران هم راحت‌ترین راه مراجعه به صرافی‌ها و خرید یورو و دلار وب مانی و .. است. ما در نیک‌پرداخت به‌سادگی خرید و فروش انواع وب مانی را انجام می‌دهیم.

بیشتر بدانید