دسته بندی وبلاگ

اخیرا چند تن از متخصص و همچنین مجله فورچون، فهرستی از ۵۰ شرکت که دنیا را تغییر داده‌اند، منتشر کرده‌اند که مستر کارت هم یکی از آن‌ها است. خدمات مستر کارت فرایند انتقال پول به افراد نیازمند را از طریق خیریه‌ها ساده‌تر و سریع‌تر کرده است و افراد نیکوکار مطمئن هستند که پول خیریه در راه کمک به نیازمندان یا ساخت و سازهای مفید، خرج خواهد شد.

شبکه پشتیبانی خدمات مستر کارت در ماه سپتامبر راه‌اندازی شده است، این شبکه یک نسخه کارت پلاستیکی ارائه می‌دهد که این کارت مانند کارت‌های هدیه، فوری عمل می‌کند و می‌تواند برای تجارت کالاهایی مانند مواد غذایی، دارو و حتی مصالح ساختمانی به کار رود. تراشه به کار رفته در کارت می‌تواند طی یک یا دو روز راه‌اندازی شود (مقایسه کنید با صرف چندین هفته زمان، برای صدور فاکتور‌های کاغذی). این سیستم نیازی به اتصال به اینترنت برای راه‌اندازی ندارد و این یک ویژگی بسیار قابل‌توجه است؛ چرا که در بسیاری از موارد، افراد به اینترنت دسترسی ندارند، مانند زمان وقوع حوادث که قربانیان در مناطق خارج از شبکه قرار می‌گیرند.

خدمات مستر کارت

سازمان‌های خیریه مانند Save the Children، World vision و Mercy Corps مستر کارت‌ها را بین بیش از ۷۵۰۰۰ نفر از قربانیان زلزله‌زده تا آسیب‌دیدگان جنگ در یمن، توزیع کرده‌اند. خدمات مستر کارت که هزینه‌های خیریه را شارژ می‌کند، اعلام کرده است که این برنامه سودآوری داشته است. سازمان ملل متحد اخیرا مستر کارت را رهبر یک طرح ابتکاری برای بهبود بخشیدن به فرایند کمک‌های بشردوستانه در شرایط اضطراری نام‌گذاری کرده است.

بیشتر بخوانید: با شرکت مستر کارت و داستان موفقیت آن آشنا شوید!

همان‌طور که در ابتدا بیان شد نام مستر کارت در فهرست ۵۰ شرکت دنیا که توانسته‌اند تغییر مثبت در دنیا ایجاد کنند، آورده شده است.

در حال حاضر امکان خرید مستر کارت در دو نوع مستر کارت مجازی و مستر کارت تراول برای مشتریان نیک پرداخت فراهم شده است. در نظر داریم در آینده‌ای نزدیک و در صورت امکان، گزینه‌هایی بیشتری از مستر کارت یا ویزا کارت را در اختیار شما قرار بدهیم. البته، افزایش تعداد محصولات در این زمینه نیازمند بررسی‌های دقیق‌تر از منظر کارایی مدل‌های مختلف مستر کارت قابل ارائه، در ایران است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *