اخبار ارزی
پروژه بانکداری باز مسترکارت
  1. خانه
  2. اخبار ارزی
  3. مسترکارت، بانکداری باز را در پروژه استارتاپ خود کلید می‌زند

مسترکارت، بانکداری باز را در پروژه استارتاپ خود کلید می‌زند

شرکت مسترکارت اعلام کرده که قرار است در برنامه استارتاپی Start Path خود، طرحی متمرکز روی بانکداری باز را در دسترس قرار دهد.

شرکت مسترکارت سال گذشته پروژه Start Path را کلید زد. برنامه‌ای که در آن از شرکت‌های فین تکی کمتر دیده شده، با در دسترس قرار دادن ابزارها و سرمایه‌های مورد نیاز برای رشد، پشتیبانی می‌کند. این پروژه به استارتاپ‌ها اجازه می‌دهد تا بازارهای جدید را کاوش کنند، یک استراتژی رشد شش ماهه اختصاصی دریافت کنند و آگاهی از برند خود را به‌روز کنند.

حالا مسترکارت اعلام کرده که برنامه Start Path خود را با تمرکز روی یک برنامه بانکداری باز، ادامه خواهد داد. این شرکت با انتخاب پنج شرکت استارتاپ فین تک در سرتاسر دنیا کار خود را آغاز می‌کند. شرکت Dapi امارات متحده عربی، Finantier کشور اندونزی، mmob کشور انگلستان، Mono نیجریه و Patwallet آمریکا، پروژه بانکداری باز مسترکارت را استارت می‌زنند.

بیشتر بخوانید: با شرکت مستر کارت و داستان موفقیت آن آشنا شوید

حالا این پنج استارتاپ تحت حمایت Start Path می‌توانند با استفاده از تخصص و تجربه مسترکارت در زمینه بانکداری باز، جای خود را در دنیای فین تک باز کنند و توسعه دهند. این شرکت‌ها همچنین می‌توانند با تعامل بین تمامی کسب و کارها، بانک‌ها و شرکای مرتبط با مسترکارت، تجربه بزرگی از بانکداری باز و سیستم پرداخت را به دست بیاورند. معاون اجرایی شرکت مسترکارت در خصوص ارائه این سرویس می‌گوید:

«بانکداری باز یک پروسه طبیعی از چگونگی پذیرش نوآوری توسط مسترکارت است. ما بسیار خوشحال هستیم که برنامه بانکداری باز را در Start Path شروع می‌کنیم و به پنج استارتاپ سرتاسر دنیا برای همکاری و رشد بانکداری باز، خوش‌آمد می‌گوییم.»

مسترکارت یکی از شرکت‌هایی است که همیشه از فناوری‌ها و تکنولوژی‌های جدید برای بهبود زندگی مشتریان خود حمایت می‌کند. این شرکت حتی اخیرا اعلام کرده که قصد دارد با ورود به متاورس، دنیای پرداخت را در این فضای مجازی بهبود ببخشد.

نیک پرداخت نیز سعی کرده تا تمامی خدمات مرتبط با مسترکارت را برای کاربران خود پوشش دهد. همچنین می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم پرداخت، روش خرید با مسترکارت را مطالعه کنید.

منبع: Finextra

مطالب پیشنهادی

فهرست