همکاری بایننس و مسترکارت

همکاری بایننس و مسترکارت برای ارائه کریپتو کارت در آرژانتین

بایننس با همکاری شرکت مسترکارت، کریپتو کارت جدیدی را برای کاربران کشور آرژانتین ارائه می‌دهد.

بایننس اعلام کرده است که این کریپتو کارت به مشتریان آرژانتینی اجازه می‌دهد تا از بیت کوین، بایننس کوین و سایر ارزهای دیجیتال خود برای خرید از فروشندگان و همچنین دستگاه‌های ATM در هر نقطه از دنیا که از مسترکارت پشتیبانی می‌کنند، بهره‌مند شوند. طبق آمار مسترکارت، در حال حاضر بیش از ۹۰ میلیون فروشگاه آنلاین و حضوری از مسترکات پشتیبانی می‌کنند. صاحبین این کریپتوکارت‌ها در آرژانتین همچنین در برخی از خریدهای خود ۸ درصد از مبلغ پرداختی را بازدریافت خواهند کرد.

بر اساس وعده بایننس کوین، انتظار می‌رود در هفته‌های آینده این کارت به صورت گسترده در اختیار کاربران قرار بگیرد. این یکی از اقدامات شرکت بایننس در پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال است. کاربران آرژانتینی اولین شهروندانی خواهند بود که از این کریپتوکارت‌ها بهره‌مند خواهند شد.

مدیر اجرایی شرکت بایننس در آمریکای لاتین، در خصوص این اقدام جدید خود می‌گوید: «یکی از اولین و بدیهی‌ترین موارد استفاده از کریپتوها در زمینه پرداخت است. با این حال پذیرش کریپتو هنوز جای زیادی برای رشد دارد. با استفاده از بایننس کارت، کاربران می‌توانند با ارز دیجیتال خود خرید و کسب و کارها این پرداخت‌ها را به صورت ارز فیات دریافت کنند.»

کاربران آرژانتین برای دریافت این کارت باید کارت ملی خود را ارائه دهند. به زبان ساده، برای دریافت این کارت دقیقا نیاز به اطلاعاتی دارید که در صرافی‌‌های ارز دیجیتال ارائه می‌دهید. بد نیست بدانید که با وجود کاهش قیمت بیت کوین، بسیاری از مردم آرژانتین به دلیل تورم بسیار شدید کشور خود، به ارزهای دیجیتال روی آورده‌اند. به طوری که ۱۲ درصد از مردم آرژانتین از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند.

یکی از قابلیت‌های نیک پرداخت، ارائه کارت‌های مجازی ویزا و مسترکارت در کمتر از ۳۰ دقیقه است.

منبع: Cointelegraph

 

 

اخبار ارزی

مطالب پیشنهادی

فهرست