قانون‌گذاری رمزارز در آمریکا

نگاه مثبت مدیرعامل بایننس به قانون‌گذاری رمزارز در آمریکا

پس از این که دولت بایدن در روز جمعه چارچوب قانون‌گذاری رمزارز در آمریکا را اعلام کرد، با واکنش مثبت رئیس صرافی بایننس همراه شد.

دولت فعلی ایالات متحده آمریکا بالاخره با انتشار اولین چارچوب خود در خصوص ارزهای دیجیتال، از قانون‌گذاری کامل رمزارز در آینده نزدیک خبر داد.

البته در حالی که برخی از فعالین این حوزه باور دارند که این دستورالعمل نیاز به شفافیت بیشتری دارد، مدیرعامل صرافی بایننس عرضه این چارچوب قانونی را یک حرکت مثبت دانست و اعلام کرد که شرکت او با قانون‌گذاران جهانی همکاری نزدیک خواهد داشت.

پس از ماه‌ها ارائه قوانین مختلف در خصوص دارایی‌های دیجیتال، دولت بایدن در نهایت در جمعه گذشته با ارائه یک چارچوب، از چگونگی قانون‌گذاری این نوع دارایی‌ها خبر داد.

در این چارچوب مسائل مختلفی مطرح شد. چگونگی ادغام کریپتو در سیستم مالی فعلی آمریکا و همچنین تسهیل تراکنش‌های بدون مرز از جمله اولین نکات ذکر شده در این دستورالعمل بود. همچنین دو مسئله دیگر مربوط به ارز دیجیتال بانک مرکزی و همچنین اهمیت بالای دولت برای یافتن راهی برای کاهش فعالیت‌های مجرمانه با ارزهای دیجیتال است.

در حالی که برخی از فعالین حوزه ارزهای دیجیتال نسبت به این چارچوب سوالات و نظرات مختلفی مطرح کردند، چنگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس نسبت به قانون‌گذاری رمزارز در آمریکا نظر مثبتی ارائه داد. او باور دارد که این حرکت از سوی قدرتمندترین اقتصاد دنیا، یک حرکت رو به جلو در صنعت کریپو است.

او همچنین اعلام کرد با وجود اینکه شرکت او توسط چندین دولت و نهاد مختلف پس زده شد، با این حال با دولت آمریکا و همچنین دیگر قانون‌گذاران سرتاسر دنیا همکاری خواهد کرد تا پذیرش این صنعت در بین مردم را بهبود بخشد.

اگر به دنبال خرید سریع و راحت ارزهای دیجیتال با کارت بانکی خود هستید، پلتفرم نیک پرداخت خرید کریپتو با کارت بانکی را برای‌تان فراهم می‌کند.

منبع: Cryptopotato

اخبار ارزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب پیشنهادی

فهرست