سایت‌ های فریلنسر ایرانی را بیشتر بشناسید

سایت های فریلنسر ایرانی زیادی وجود دارند که می‌توانید از آنها پروژه بگیرید. پیش از به مواردی همچون ماهیت فریلنسینگ پرداختیم و چند سایت فریلنسر خارجی برای کسب در آمد ارزی را هم به شما معرفی کردیم. اکنون قصد معرفی سایت های فریلنسر ایرانی را داریم. سایت‌ های فریلنسر ایرانی مدتی است که به وجود آمده‌اند.

این سایت‌ها همانند یک بنگاه فعالیت می‌کنند. روند و شیوه کاری سایت‌ های فریلنسر ایرانی ساده است. سفارش‌دهنده به یک بنگاه سفارشی می‌دهد. شما می‌توانید از بین این سفارش‌ها، سفارش مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را تحویل دهید. با معرفی این سایت‌ها، مطمئنا روند ارائه و تحویل پروژه‌ها بسیار آسان شده است. همچنین میزان کار و درآمدی که این میان انتقال داده شده هم قابل تقدیر است.

هدف سایت‌ های فریلنسر ایرانی چیست؟

تا پیش به وجود آمدن سایت‌هایی مانند پونیشا، ارتباط میان شرکت‌های نیازمند و همچنین متخصصین بازار سخت بود. عموما شرکت‌ها ترجیحی برای برون‌سپاری پروژه نداشتند چون پیدا کردن متخصص زمان‌بر بود. اشخاص معمولی هم به هیچ‌وجه امکان یافتن شخصی مناسب برای پروژه را نداشتند.

هدف اصلی این سایت‌ها پل ارتباطی میان سفارش‌دهنده و فریلنسر است. این سایت‌ها نه تنها پروژه‌ها را بین فریلنسرها پخش می‌کنند، بلکه سیستم پرداختی آن‌ها امنیت بیشتری برای فریلنسر دارد. اما بهتر است با این سایت‌ها آشنا شویم.

آشنایی با بهترین سایت‌ های فریلنسر ایرانی

در این مقاله ما ۴ سایت از بین سایت‌ های فریلنسر ایرانی را به شما معرفی خواهیم کرد.

پونیشا

سایت پونیشا از دی ماه سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرده است. تا به حال بیش از ۷۵ هزار پروژه در این وبسایت ثبت شده است. پونیشا تلاش کرده که گسترش بالایی داشته باشد. این وبسایت در راستای ایجاد ابزار مناسب برای دو طرف یک پروژه است. هر کسی با هر بودجه‌ای و هر موضوعی توانایی ثبت سفارش را دارد.

این سایت بیش از ۲۳۰ هزار کاربر ثبت شده دارد و این میزان هم برای دو طرف مناسب است. هم پروژه‌های فعال زیادی برای پذیرش وجود دارد، هم متقاضی برای هر پروژه وجود خواهد داشت. عموما پروژه‌‌ای بدون متقاضی را نخواهید دید. پس باید در زمینه کاری خود توانایی خوبی داشته باشید.

پونیشا برای پرداخت خود، یک سیستم به نام پرداخت امن دارد. در پرداخت امن، ابتدا باید سفارش‌دهنده پروژه خود را منتشر کند. پس از تایید شدن متقاضی، سفارش‌دهنده باید هزینه لازم را به سیستم پرداخت کند. پول واریز شده در سیستم می‌ماند و اگر پروژه قابل قبول بود، پول برای فریلنسر واریز خواهد شد. از این طریق دردسر سر و کله زدن دو طرف با هم وجود ندارد.

سایت فریلنسری پونیشا
کسب درآمد از طریق پونیشا

سایت دورکار

در سایت دورکار نیز هزاران نیروی متخصص آماده کار هستند. هدف دورکار فراهم کردن بستری است، تا دارندگان مشاغل بزرگ و کوچک، کارآفرینان و عموم مردم بتوانند به راحتی از نیروی کار متخصص در سرار کشور جهت انجام تمام پروژه هایی که امکان انجام آن‌ها از راه دور وجود دارد استفاده کنند. تنوع انجام کارهای دورکاری بسیار زیاد است و شما میتوانید بسیاری از کارهایی که امروزه در شرکت ها انجام می شوند را در خانه و به صورت دورکاری انجام دهید که تعدادی از آنها عبارتند از:

  • ترجمه
  • طراحی وبسایت
  • طراحی اپلیکیشن موبایلی
  • برنامه نویسی
  • طراحی گرافیک
  • تایپ و ویراستاری
  • بازاریابی اینترنتی
  • سئو
  • برنامه نویسی موبایل
  • و …
سایت فریلنسری ایرانی
نمایی از سایت دورکار

کاریتو

سایت کاریتو با رابط کاربری و طراحی کاربرپسند به راحتی می‌تواند در گرفتن پروژه به شما کمک کند. این سایت مراحل شروع کار را با اینفوگرافی جذابی به شما توضیح داده که بتوانید کار را باید چگونه شروع کنید و در کدام مرحله می‌توانید به درآمد برسید. طراحی این سایت ساده است و کمک بسیاری به مدیران کسب و کارها برای برون سپاری پروژه‌ها کرده است. از مزایای این سایت می‌توان به مواردی مانند پرداخت امن، ارایه مشاوره در صورت لزوم، پشتیبانی آنلاین اشاره کرد که آن را به بستری امن برای کارفرما و فریلنسر تبدیل می‌کند.

کارفرمایان نیز می‌توانند پروژه‌های خود را برون سپاری کنند و فریلنسرهایی هم که تخصص‌های لازم را دارند می‌توانند، به صورت دورکاری و در هر کجا که باشند، آنلاین نسبت به انجام پروژه‌ها، طبق روش سایت اقدام و کسب درآمد کنند.همچنین کاریتو زمانی پول را به فریلنسر شما پرداخت می‌کند که شما پروژه‌ی خود را کامل تحویل گرفتید و تایید کردید.

سایت فریلنسری کاریتو
در کاریتو هم فریلنسرها و هم کارفرمایان از مزایای دورکاری بهره مند می‌شوند

پارس فریلنسر

سایت پارس فریلنسر یکی دیگر از سایت‌های ایرانی مشهور برای گرفتن پروژه برای فریلنسرهای ایرانی است. این سایت از نسخه انگیسی نیز پشتیبانی می‌کند و در بدو ورود به سایت این نکته به چشم می‌خورد. ممکن است این وب سایت برای یک تازه وارد کمی گیج کننده به نظر برسد. لذا راهنمای کوتاهی برای کاربران در سایت خود قرار داده، تا بتوانند پروسه‌های کار و کسب درآمد در پارس فریلَنسر را بررسی کنند. ضمن اینکه می‌توانید از نسخه فارسی آن برای گشت زنی راحت‌تر در سایت استفاده کنید.

یکی از مزایایی که این سایت برای فریلنسرها دارد پشتیبانی از درگاه‌های پرداخت بین المللی مانند پی پال، پرفکت مانی، وب مانی، بیتکوین و تتر است. به این ترتیب اگر پروژه ای برداشتید که دستمزد شما را به بیتکوین پرداخت کرد، می‌توانید نقد کردن آن را به ما بسپارید. در زیر راهنمای جامع این کار برایتان گردآوری شده است.

سایت دورکاری ایرانی
پارس فریلنسر از درگاه‌های پرداخت بین المللی نیز پشتیبانی می‌کند

پارسکدرز

پارسکدرز به عنوان اولین وبسایت فریلنسینگ ایرانی است که کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرد، توانسته یک سیستم حرفه‌ای را خلق کند. این سیستم راه‌های مختلفی را برای ایجاد درآمد و کسب درآمد دارد. می‌توانید با تبلیغات و معرفی به دوستان کسب درآمد کنید. می‌توانید با دریافت پروژه‌ها کسب درآمد کنید. همچنین پارسکدرز حدود ۱۰ یا ۱۵ درصد از درآمد مجری کار را دریافت خواهد کرد.

با این حال پارسکدرز هم سیستم مالی و پرداختی خوبی دارد و این سیستم شبیه به دیگر سایت‌ های فریلنسر ایرانی است. در سیستم پارسکدرز، سفارش‌دهنده پول را گروگذاری می‌کند و پس از دریافت کار، پول به مجری پرداخت می‌شود. در حال حاضر بیش از ۲۸۵ هزار متخصص فریلنسر در این سایت به صورت دورکاری مشغول به کار هستند.

معرفی پارسکدرز
هزاران فریلنسر در پارسکدرز به عنوان یکی از سایت های فریلنسر ایرانی مشغول به کار هستند

سخن پایانی

اگر به دورکاری و کار فریلنس علاقه دارید و دوست دارید در چنین قالب کاری فعالیت داشته باشید، باید از همین امروز شروع کنید. سرعت حرکت و پیشرفت در این حرفه بالا است. به همین خاطر باید دسترسی به بهترین ابزارها را داشته باشید. با استفاده از سایت‌ های فریلنسر ایرانی می‌توانید به یک مجموعه از پروژه‌های جذاب و قابل انجام دسترسی داشته باشید. ضمن اینکه می‌توانید نقد کردن درآمد ارزی خود را نیز به نیک پرداخت بسپارید و در کمترین زمان ممکن درآمد دلاری را در کارت بانکی‌تان تحویل خواهید گرفت.

نقد کردن بیت کوین، پی پال، پرفکت مانی

فروش ارزی

مطالب پیشنهادی

فهرست